TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
KRAZ 255 B + ZU-23-2 /Renova Model + Modelik/ 1:25
Moderator: Oliver
Re: KRAZ 255 B + ZU-23-2 /Renova Model + Modelik/ 1:25
Aha....tak to děkuji moc...
potěšilo 
Na stole :
152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
Hotovo :
KRAZ 255 B / Renova Model / 1:25
Daimler-Benz DB 601 / KartonModels.cz / 1:33
152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
Hotovo :
KRAZ 255 B / Renova Model / 1:25
Daimler-Benz DB 601 / KartonModels.cz / 1:33
Re: KRAZ 255 B + ZU-23-2 /Renova Model + Modelik/ 1:25
Vypada to dobre, ale to blato z hornej strany prevodovkovej skryne by som dal prec az tam by sa to zrejme nedostalo. Na druhej strane to bude myslim zakryte kabinou, takze to nebude vino. Je to na tebe. Pekne si sa s tym pohral.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts
Re: KRAZ 255 B + ZU-23-2 /Renova Model + Modelik/ 1:25
Ahoj a díky...
s tou převodovkou je to docela na pováženou, dle mého je to i tím, v jakém terénu se vozidlo pohybuje. Třeba na těchto fotkách rozvodovky, která přímo navazuje na převodovku je na horní straně bláto, a to není ani zdaleka tak přístupná z horní strany, protože ji kryje i naviják...ale zase uznávám, že tam bláta není tolik...no...nevím, ještě nad tím popřemýšlím a možná část bláta seškrábu...jinak přidávám ještě fotku, kterí se mi nějak včera nenahrála...

s tou převodovkou je to docela na pováženou, dle mého je to i tím, v jakém terénu se vozidlo pohybuje. Třeba na těchto fotkách rozvodovky, která přímo navazuje na převodovku je na horní straně bláto, a to není ani zdaleka tak přístupná z horní strany, protože ji kryje i naviják...ale zase uznávám, že tam bláta není tolik...no...nevím, ještě nad tím popřemýšlím a možná část bláta seškrábu...jinak přidávám ještě fotku, kterí se mi nějak včera nenahrála...
Na stole :
152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
Hotovo :
KRAZ 255 B / Renova Model / 1:25
Daimler-Benz DB 601 / KartonModels.cz / 1:33
152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
Hotovo :
KRAZ 255 B / Renova Model / 1:25
Daimler-Benz DB 601 / KartonModels.cz / 1:33
Re: KRAZ 255 B + ZU-23-2 /Renova Model + Modelik/ 1:25
mne to skôr pripomína kopu prachu, čo sa časom nachytala na olejom zasranú rozvodovku
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]
Re: KRAZ 255 B + ZU-23-2 /Renova Model + Modelik/ 1:25
Toudi ma pravdu. Ale je to na tebe, ak by si moc chcel mozno by som nasiel par foto, ktore som nafotil, ked som lezal pod krazom, ale vrch prevodovky tam zrejme nemam, to nie je pristupne.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts
Re: KRAZ 255 B + ZU-23-2 /Renova Model + Modelik/ 1:25
fotky určitě uvidám...co se týče podvozku a hnacího/převodového ústrojí, tak jich mám na můj vkus docela málo...takže když si najdeš chvíli, můj mail je nogajan@email.cz
a když se nad tím tak zamýšlím, asi dám na vás kluci a o víkendu tu převodovku poupravím...
Na stole :
152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
Hotovo :
KRAZ 255 B / Renova Model / 1:25
Daimler-Benz DB 601 / KartonModels.cz / 1:33
152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
Hotovo :
KRAZ 255 B / Renova Model / 1:25
Daimler-Benz DB 601 / KartonModels.cz / 1:33
Re: KRAZ 255 B + ZU-23-2 /Renova Model + Modelik/ 1:25
Do budúcnosti je dobre vedieť takéto veci, ale toto by som už nechal tak... 
Re: KRAZ 255 B + ZU-23-2 /Renova Model + Modelik/ 1:25
Ak to ide lahko dolu (napr. tvrdym suchym stetcom) tak to trochu prebehni, ak nie skoda to koli nam pokazit a kludne to tam nechaj.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts
Re: KRAZ 255 B + ZU-23-2 /Renova Model + Modelik/ 1:25
halo
mam navrh, sprav cely model a potom sa pytaj na navrhy.. lebo ta to takto deformuje. robis to peckovo, vysledok je zaujimavy, tak to dokop do mojich narodenin!
mam navrh, sprav cely model a potom sa pytaj na navrhy.. lebo ta to takto deformuje. robis to peckovo, vysledok je zaujimavy, tak to dokop do mojich narodenin!
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat
Re: KRAZ 255 B + ZU-23-2 /Renova Model + Modelik/ 1:25
Toto je jedina foto prevodovky z hora, ktoru som nasiel, je to pod kabinou, tazke tazko tam nieco odfotit.

"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest