Page 3 of 3
Re: Nieuport 11c.1 "Bébé" /Kartonowa Kolekcja/ 1:33
Posted: 08 Oct 2014 18:36
by sako1
Díkes páni
m.
Re: Nieuport 11c.1 "Bébé" /Kartonowa Kolekcja/ 1:33
Posted: 08 Oct 2014 19:08
by pisho66
Pekná práca
Takéto BéBé-čko som dakedy staval ako môj druhý plastový model a na vzperách medzi krídlami boli prichytené raketky alebo čo to bolo. Tu nič také nebolo?
Re: Nieuport 11c.1 "Bébé" /Kartonowa Kolekcja/ 1:33
Posted: 08 Oct 2014 20:10
by sako1
Díkes.
V tomto modely rakety nie sú, ale ujo google mi našiel niečo také pod Le Prieur rocket, to bude asi ono...
m.
Re: Nieuport 11c.1 "Bébé" /Kartonowa Kolekcja/ 1:33
Posted: 09 Oct 2014 12:10
by omron22
Gratulujem k dokonceniu nadherny model ,pekna praca ,pekna prezentacia este aj to pozadie je super.
Re: Nieuport 11c.1 "Bébé" /Kartonowa Kolekcja/ 1:33
Posted: 25 Jan 2015 21:27
by Pepo
Nadherne lietadielko, super stavba. Nedavno som si veru pozrel Flyboys a vravim si, ze to bola super odvaha do toho sadnut a bez padaka.
Re: Nieuport 11c.1 "Bébé" /Kartonowa Kolekcja/ 1:33
Posted: 25 Jan 2015 22:32
by sako1
Pepo, si oživil toto zapadnuté vlákno...díkes za pochvalu
Dnes som sa veru pozeral na Bebe a spomínal, ako tá bola príjemná stavba
m.