Děkuji za radu...
TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
Moderator: Oliver
Re: 152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
No tak jo...to zkusím aspoň mám výmluvu na to, proč si v březnu kupuju nanuka
Děkuji za radu...
Děkuji za radu...
Na stole :
152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
Hotovo :
KRAZ 255 B / Renova Model / 1:25
Daimler-Benz DB 601 / KartonModels.cz / 1:33
152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
Hotovo :
KRAZ 255 B / Renova Model / 1:25
Daimler-Benz DB 601 / KartonModels.cz / 1:33
- Štefan Húska | 44
- 2K+
- Posts: 2701
- Name: Štefan Húska
- Location: Saalbach Österreich
Re: 152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
Ahoj, každý dezén ide na inú stranu, jeden dopredu a druhý dozadu ale na dele je to jedno čiiiii?
Mne sa aj tak ľúbi 
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu
Musím lepiť kým mám slinu
Re: 152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
Ahoj,
Čekal jsem kdy se na to někdo zeptá :-D
Je to správně - mohu doložit fotkou, viz. níže (jsem na mobilu, tak snad to bude fungovat...)
Všiml jsem si toho náhodou na jedné fotce, při hledání jiného detailu, taky mě to zarazilo, ale přišlo mi to zajímavé, tak jsem to tak udělal taky...
Vtipné ale je, že takto protismerne je to pouze u tohoto typu pneumatiky, pokud byly použity jiné pneu, byl směr vždy dopředu - ve směru palby...

Čekal jsem kdy se na to někdo zeptá :-D
Je to správně - mohu doložit fotkou, viz. níže (jsem na mobilu, tak snad to bude fungovat...)
Všiml jsem si toho náhodou na jedné fotce, při hledání jiného detailu, taky mě to zarazilo, ale přišlo mi to zajímavé, tak jsem to tak udělal taky...
Vtipné ale je, že takto protismerne je to pouze u tohoto typu pneumatiky, pokud byly použity jiné pneu, byl směr vždy dopředu - ve směru palby...

Na stole :
152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
Hotovo :
KRAZ 255 B / Renova Model / 1:25
Daimler-Benz DB 601 / KartonModels.cz / 1:33
152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
Hotovo :
KRAZ 255 B / Renova Model / 1:25
Daimler-Benz DB 601 / KartonModels.cz / 1:33
Re: 152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
V každom prípade tie gumy z Kraza tomu delu dodávajú iný rozmer.
Parádne delo, teším sa na finálne fotky
Parádne delo, teším sa na finálne fotky
Re: 152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
nedaj sa, super to je

to sú debaty, ako o traktoroch, tam tiež majú šípy dezénu, ako sa ktorý mechanik pneuservisu vyspalAhoj,
Čekal jsem kdy se na to někdo zeptá :-D
Je to správně - mohu doložit fotkou, viz. níže
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]
Re: 152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
No já si spíše myslím, že tady to bude i vzhledem k velikosti kol účelné. Třeba pro snazší jízdu vpřed nebo vzad v blátě, nebo pro lehčí manipulaci na nezpevněném povrchu...nedaj sa, super to je
to sú debaty, ako o traktoroch, tam tiež majú šípy dezénu, ako sa ktorý mechanik pneuservisu vyspalAhoj,
Čekal jsem kdy se na to někdo zeptá :-D
Je to správně - mohu doložit fotkou, viz. níže
Na stole :
152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
Hotovo :
KRAZ 255 B / Renova Model / 1:25
Daimler-Benz DB 601 / KartonModels.cz / 1:33
152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
Hotovo :
KRAZ 255 B / Renova Model / 1:25
Daimler-Benz DB 601 / KartonModels.cz / 1:33
- juraj_ziacik | 43
- Posts: 1547
- Name: Gergej
- Location: Turčiansky Svätý Martin/Zvolen/Babiná
- Contact:
Re: 152 mm kanónová houfnice vz. 1937 / GPM+Renova Model / 1:25
Ahoj, akurát som na začiatku tejto stavby. Ako si na tom, pokračuješ? Či si sa zbláznil z tých dezénov?
Som zvedavý, ako by si to dotiahol, už sa teším, keď budem ja v tejto fáze....
Ja pracujem na tejto konkrétnej krásavici...
Som zvedavý, ako by si to dotiahol, už sa teším, keď budem ja v tejto fáze....
Ja pracujem na tejto konkrétnej krásavici...
Hey Hou, Let´s Go!
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest