V prvom rade ti gratulujem k dokonceniu, ak sa nemylim je to tvoja (zatial) najdlhsia stavba, ze? Je to navyse aj najprepracovanejsi model od teba - tie pasy a diely podvozku dali zabrat, ale myslim ze stalo za to! Pvrchovka je tiez super, nie je to vobec prilis leskle, skor take zamato leskle, pre bojovku tak akurat. Vyzera to naozaj perfektne, ako keby teraz opustal farbriku. A vyber pozadia je tiez velmi dobry
Mohol by si najfotit este nejake detaily, kludne aj vo vacsom rozliseni.. A este otazka: cervenu hviezdu vidim ale nedostane este nejake cislo alebo ine oznacenie?
Este raz gratulujem a tesim sa na 34-ku aj nazivo, snad v BB
