Page 21 of 22

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Posted: 06 Apr 2012 17:46
by Dody
dobre to vyzera, za mna Image

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato - dokončené

Posted: 06 Apr 2012 18:07
by iconmaster
V prvom rade ti gratulujem k dokonceniu, ak sa nemylim je to tvoja (zatial) najdlhsia stavba, ze? Je to navyse aj najprepracovanejsi model od teba - tie pasy a diely podvozku dali zabrat, ale myslim ze stalo za to! Pvrchovka je tiez super, nie je to vobec prilis leskle, skor take zamato leskle, pre bojovku tak akurat. Vyzera to naozaj perfektne, ako keby teraz opustal farbriku. A vyber pozadia je tiez velmi dobry :victory:

Mohol by si najfotit este nejake detaily, kludne aj vo vacsom rozliseni.. A este otazka: cervenu hviezdu vidim ale nedostane este nejake cislo alebo ine oznacenie?

Este raz gratulujem a tesim sa na 34-ku aj nazivo, snad v BB :wink:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato - dokončené

Posted: 06 Apr 2012 18:26
by ivant
ahoj pokukáme v BB vyzerá to super a prečo si nedal optiku na anténu ?

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato - dokončené

Posted: 06 Apr 2012 18:28
by serpens
Gratulujem. Miestami som pochyboval, ci to dorazis, ale nesklamal si!

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Posted: 06 Apr 2012 18:59
by pet1972
Pekné to je....a ktej anténe by sa už hodila aj patina...aspoň výfuky očmudiť trošku :victory:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Posted: 06 Apr 2012 19:27
by Dejv
Super práce a obdiv k tvojí vytrvalosti, gratuluju ! :)

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Posted: 06 Apr 2012 19:51
by orech
Gratuluji k dokončení, je to nádherný model. Snad i já se jednou dopracuji k cíli. Tedy pokud přežiju pásy, na kterých teď dělám :beat plaster:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Posted: 06 Apr 2012 19:56
by Eduard
Gratulujem, naozaj úžastné :dribble:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato - dokončené

Posted: 06 Apr 2012 20:09
by petopato
Vďaka za reakcie, poteší...
ivant wrote: prečo si nedal optiku na anténu ?

Skúšal som to, ale zdalo sa mi to tenké, bolo to takmer neviditeľné a keď som to natrel, tak to bolo hrboľaté, opravím túto anténu a snáď to už vydrží...

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Posted: 06 Apr 2012 20:27
by toudi_sk
gratulujem k dokončeniu, vyzerá to fest dobre :victory: