Page 4 of 5

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11

Posted: 28 May 2011 00:56
by maaaslo
a naco?
viem si zivo predstavit, ako to kresli ceruzkou, jednotlive nacrty pouziva ako matricu a dalej to upravuje aby to sedelo. po dopasovani zakresli zmeny. hotove diely oskenuje a zdigitalizuje v pocitaci a mozno...mozno poskytne dalej.
berte to vsetci ako betu...
alebo alfu...

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11

Posted: 28 May 2011 17:49
by west
SCaRY91 wrote:A co tak to poriadne prebrusit ? :P Napusti sekundakom a pekne pilnik alebo smirgel do ruk y a sup brusit pekne do hladka ;)

to až po dokončení karosérie,alebo aspoň väčšej časti :wink:

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11

Posted: 28 May 2011 18:18
by sony
radosť pozerať :wink: .. a ked sa rozhodneš pre ten sekundák a prebrúsenie hrán... to bude radosť...
Možno zažiješ takú radosť z brúsenia ako ja pri svojej Zebre
Do súťaže v Nitre to dúfam stíhaš? :big smile:

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11

Posted: 19 Jun 2011 14:33
by west
S mustangom sa to od 27.5 nehýbalo,bolo treba dohnať známky( i keď 4 zo slovenčiny ničomu nepomohla :dhh:) teraz sa tomu konečne začnem venovať a skúsim to brúsenie,keď kúpim sekunďák :big smile:

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11

Posted: 17 Jul 2011 19:41
by west
takto nejako by to malo vyzerať vpredu pri svetle keď to bude prilepené
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/zxRi6eheSeKMtToNfocP.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/zxRi6eheSeKMtToNfocP_thumb.jpg[/imgg]

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11

Posted: 18 Jul 2011 16:10
by ApeX
Pěkný i když by mustang mohl být i v základní verzi je taky dost krásný

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11

Posted: 02 Aug 2011 19:55
by west
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/Zr9ckzoTtC5MbYywgstK.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/Zr9ckzoTtC5MbYywgstK_thumb.jpg[/imgg]

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11

Posted: 02 Aug 2011 20:04
by Oliver
Koník podľa mňa nemá chybu. :vicotry:
Len tak ďalej. Neuvažovala si o zmene farby? :big smile:

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11

Posted: 02 Aug 2011 20:06
by west
farba tam ešte nieje :big smile:

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11

Posted: 02 Aug 2011 20:09
by Oliver
Ja myslím farbu auta. :vicotry: .. mohla by si mať napr. zeleného mustanga. Zelená 4ever. :vicotry: