Page 4 of 5
Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11
Posted: 28 May 2011 00:56
by maaaslo
a naco?
viem si zivo predstavit, ako to kresli ceruzkou, jednotlive nacrty pouziva ako matricu a dalej to upravuje aby to sedelo. po dopasovani zakresli zmeny. hotove diely oskenuje a zdigitalizuje v pocitaci a mozno...mozno poskytne dalej.
berte to vsetci ako betu...
alebo alfu...
Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11
Posted: 28 May 2011 17:49
by west
SCaRY91 wrote:A co tak to poriadne prebrusit ?

Napusti sekundakom a pekne pilnik alebo smirgel do ruk y a sup brusit pekne do hladka ;)
to až po dokončení karosérie,alebo aspoň väčšej časti

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11
Posted: 28 May 2011 18:18
by sony
radosť pozerať

.. a ked sa rozhodneš pre ten sekundák a prebrúsenie hrán... to bude radosť...
Možno zažiješ takú radosť z brúsenia ako ja pri svojej
ZebreDo súťaže v Nitre to dúfam stíhaš?

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11
Posted: 19 Jun 2011 14:33
by west
S mustangom sa to od 27.5 nehýbalo,bolo treba dohnať známky( i keď 4 zo slovenčiny ničomu nepomohla

) teraz sa tomu konečne začnem venovať a skúsim to brúsenie,keď kúpim sekunďák

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11
Posted: 17 Jul 2011 19:41
by west
takto nejako by to malo vyzerať vpredu pri svetle keď to bude prilepené
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/zxRi6eheSeKMtToNfocP.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/zxRi6eheSeKMtToNfocP_thumb.jpg[/imgg]
Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11
Posted: 18 Jul 2011 16:10
by ApeX
Pěkný i když by mustang mohl být i v základní verzi je taky dost krásný
Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11
Posted: 02 Aug 2011 19:55
by west
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/Zr9ckzoTtC5MbYywgstK.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/Zr9ckzoTtC5MbYywgstK_thumb.jpg[/imgg]
Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11
Posted: 02 Aug 2011 20:04
by Oliver
Koník podľa mňa nemá chybu.
Len tak ďalej. Neuvažovala si o zmene farby?

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11
Posted: 02 Aug 2011 20:06
by west
farba tam ešte nieje

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11
Posted: 02 Aug 2011 20:09
by Oliver
Ja myslím farbu auta.

.. mohla by si mať napr. zeleného mustanga. Zelená 4ever.
