TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

toudi_sk

User avatar
WanRayen | 49
Papierovy Kopernik
Posts: 3272
Name: Tino
Location: Prievidza
Contact:

Re: toudi_sk

Postby WanRayen » 14 Sep 2011 14:15

No to teda,
Tak teda.
Všetko naj.. hoci aj s krížikom 3 dni po funuse , ale aspoň že...
Či?
Nech sa ti darí.

User avatar
sony | 41
2K+
Posts: 2968
Name: Martin Seemann
Location: Banská Bystrica

Re: toudi_sk

Postby sony » 14 Sep 2011 16:19

ha možno nebudem prvý ani posledný... ale všetko naj aj odo mňa :)
Papierový člen plastikového klubu

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: toudi_sk

Postby toudi_sk » 14 Sep 2011 22:42

ďakujem ešte raz veľmi pekne
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

User avatar
iconmaster | 37
Last man standing
Posts: 7647
Name: Peter Jankovič
Location: Želiezovce
Contact:

Re: toudi_sk

Postby iconmaster » 27 Nov 2011 16:40

Ked som dobre informovany, dneska je Toudiho :) Tak vsetko najlepsie k meninam Milan!

User avatar
pet1972 | 53
Posts: 1827
Name: Peter Kováč
Location: Levice
Contact:

Re: toudi_sk

Postby pet1972 » 27 Nov 2011 16:53

:vicotry: akurát sledujem kalendár a to meno mi bolo aj známe....ale tá poznámka že je toudiho mi niekto vymazal...takže MILAN všetko naj k meninám

User avatar
sony | 41
2K+
Posts: 2968
Name: Martin Seemann
Location: Banská Bystrica

Re: toudi_sk

Postby sony » 27 Nov 2011 17:19

chlape.. a nepi málo :vicotry: všetko dobré!
Papierový člen plastikového klubu

User avatar
Drotik | 55
Posts: 1276
Name: Vlado
Location: Bratislava

Re: toudi_sk

Postby Drotik » 27 Nov 2011 17:44

Vsetko len to naj k meninam :wink:
Úsmev dobrého človeka obdarí a nepriateľa naštve.
Kto chce, hľada spôsob, kto nechce, hľada dôvod.

User avatar
Dody | 36
Posts: 1245
Name: Dominik
Location: Borský Mikuláš / Ružomberok
Contact:

Re: toudi_sk

Postby Dody » 27 Nov 2011 17:54

prajem vsetko najlepsie

User avatar
Jene | 59
Posts: 892
Name: Jano
Location: Zvolen
Contact:

Re: toudi_sk

Postby Jene » 27 Nov 2011 18:03

Aj odo mňa všetko najsamlepšejšie...

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: toudi_sk

Postby petopato » 27 Nov 2011 18:17

Aj odo mňa všetko naj :girl:

Return to “Vitajte! // Welcome!”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest