Page 4 of 30

Re: toudi_sk

Posted: 14 Sep 2011 14:15
by WanRayen
No to teda,
Tak teda.
Všetko naj.. hoci aj s krížikom 3 dni po funuse , ale aspoň že...
Či?
Nech sa ti darí.

Re: toudi_sk

Posted: 14 Sep 2011 16:19
by sony
ha možno nebudem prvý ani posledný... ale všetko naj aj odo mňa :)

Re: toudi_sk

Posted: 14 Sep 2011 22:42
by toudi_sk
ďakujem ešte raz veľmi pekne

Re: toudi_sk

Posted: 27 Nov 2011 16:40
by iconmaster
Ked som dobre informovany, dneska je Toudiho :) Tak vsetko najlepsie k meninam Milan!

Re: toudi_sk

Posted: 27 Nov 2011 16:53
by pet1972
:vicotry: akurát sledujem kalendár a to meno mi bolo aj známe....ale tá poznámka že je toudiho mi niekto vymazal...takže MILAN všetko naj k meninám

Re: toudi_sk

Posted: 27 Nov 2011 17:19
by sony
chlape.. a nepi málo :vicotry: všetko dobré!

Re: toudi_sk

Posted: 27 Nov 2011 17:44
by Drotik
Vsetko len to naj k meninam :wink:

Re: toudi_sk

Posted: 27 Nov 2011 17:54
by Dody
prajem vsetko najlepsie

Re: toudi_sk

Posted: 27 Nov 2011 18:03
by Jene
Aj odo mňa všetko najsamlepšejšie...

Re: toudi_sk

Posted: 27 Nov 2011 18:17
by petopato
Aj odo mňa všetko naj :girl: