Page 4 of 30
Re: toudi_sk
Posted: 14 Sep 2011 14:15
by WanRayen
No to teda,
Tak teda.
Všetko naj.. hoci aj s krížikom 3 dni po funuse , ale aspoň že...
Či?
Nech sa ti darí.
Re: toudi_sk
Posted: 14 Sep 2011 16:19
by sony
ha možno nebudem prvý ani posledný... ale všetko naj aj odo mňa

Re: toudi_sk
Posted: 14 Sep 2011 22:42
by toudi_sk
ďakujem ešte raz veľmi pekne
Re: toudi_sk
Posted: 27 Nov 2011 16:40
by iconmaster
Ked som dobre informovany, dneska je Toudiho

Tak vsetko najlepsie k meninam Milan!
Re: toudi_sk
Posted: 27 Nov 2011 16:53
by pet1972

akurát sledujem kalendár a to meno mi bolo aj známe....ale tá poznámka že je toudiho mi niekto vymazal...takže MILAN všetko naj k meninám
Re: toudi_sk
Posted: 27 Nov 2011 17:19
by sony
chlape.. a nepi málo

všetko dobré!
Re: toudi_sk
Posted: 27 Nov 2011 17:44
by Drotik
Vsetko len to naj k meninam

Re: toudi_sk
Posted: 27 Nov 2011 17:54
by Dody
prajem vsetko najlepsie
Re: toudi_sk
Posted: 27 Nov 2011 18:03
by Jene
Aj odo mňa všetko najsamlepšejšie...
Re: toudi_sk
Posted: 27 Nov 2011 18:17
by petopato
Aj odo mňa všetko naj
