Page 4 of 6

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Posted: 15 Sep 2013 10:08
by andrewk0
Je to super, tiež jeden z mojich vysnených modelov, stavbu sledujem... prajem veľa úspechov.

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Posted: 17 Sep 2013 08:56
by Tomáš
Neviem, či dobre vidím, ale sa mi zdá, že obšívku si zlepil z malých obdlžníkov? Sem-tam presvitá biely základ. Toto som ešte nevidel nikde.

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Posted: 17 Sep 2013 18:41
by MM6666
oplátovanie lode je z prúžkov papiera a následne strieknutý, tie špáry sú robené zámyselne proste tak som to chcel mať, môj tunning :-)
podstavec:




začal som kompletizáciu:...


Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Posted: 17 Sep 2013 19:14
by Jano 100
Chvíľku tu človek nieje a tu pokrok veliký. Veľmi pekné :victory:

Jano

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Posted: 18 Sep 2013 10:39
by Tomáš
Ide ti to ako po masle. Pár protilietadlových kanónov e je to hotové...

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Posted: 19 Sep 2013 14:01
by MM6666
nejaké tie rebríky...

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Posted: 20 Sep 2013 00:25
by prostejaradoslav
velmi pekne ale na tvojom mieste aspon 2 metre do vysky deti su nevyspitatelne. ale tesim sa na finale co je pravda

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Posted: 04 Oct 2014 15:56
by MM6666
Ide to strašne pomaly, no dávam do pozornosti nejaký ten pokrok...

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Posted: 05 Oct 2014 13:03
by tomas81
parádne. :wink:

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Posted: 06 Oct 2014 09:30
by Tomáš
Veľmi pekná, čistá práca. :victory:
Pomaly. ale isto.