Page 4 of 6
Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Posted: 15 Sep 2013 10:08
by andrewk0
Je to super, tiež jeden z mojich vysnených modelov, stavbu sledujem... prajem veľa úspechov.
Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Posted: 17 Sep 2013 08:56
by Tomáš
Neviem, či dobre vidím, ale sa mi zdá, že obšívku si zlepil z malých obdlžníkov? Sem-tam presvitá biely základ. Toto som ešte nevidel nikde.
Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Posted: 17 Sep 2013 18:41
by MM6666
Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Posted: 17 Sep 2013 19:14
by Jano 100
Chvíľku tu človek nieje a tu pokrok veliký. Veľmi pekné
Jano
Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Posted: 18 Sep 2013 10:39
by Tomáš
Ide ti to ako po masle. Pár protilietadlových kanónov e je to hotové...
Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Posted: 19 Sep 2013 14:01
by MM6666
Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Posted: 20 Sep 2013 00:25
by prostejaradoslav
velmi pekne ale na tvojom mieste aspon 2 metre do vysky deti su nevyspitatelne. ale tesim sa na finale co je pravda
Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Posted: 04 Oct 2014 15:56
by MM6666
Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Posted: 05 Oct 2014 13:03
by tomas81
parádne.

Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Posted: 06 Oct 2014 09:30
by Tomáš
Veľmi pekná, čistá práca.
Pomaly. ale isto.