TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Aky fotak pouzivate?

Chimenes | 45
Posts: 346
Name: Josef
Location: Ovčáry

Re: Aky fotak pouzivate?

Postby Chimenes » 01 Nov 2011 14:51

OLYMPUS mju 750 Digital


[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/e6tVzEBzq9R4zRFJ4lhO.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/e6tVzEBzq9R4zRFJ4lhO_thumb.jpg[/imgg]

100%

User avatar
Misiken | 30
Posts: 479
Name: Michal

Re: Aky fotak pouzivate?

Postby Misiken » 01 Nov 2011 17:03

Ja používam Olympus C-765
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/NeIfDAfthyGUWfBnY77i.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/NeIfDAfthyGUWfBnY77i_thumb.jpg[/imgg]

User avatar
Vitko | 32
Posts: 202
Name: Tomáš
Location: švošov (Ružomberok)

Re: Aky fotak pouzivate?

Postby Vitko » 01 Nov 2011 21:49

Používam túto škatuľku: BenQ DC C850, ale na makro fotky nieje moc dobrý :(

[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/kT8hSfHMnm4XVf5GYr7O.png]http://papermodelers.sk/hostimages/kT8hSfHMnm4XVf5GYr7O_thumb.png[/imgg]
Čím som starší, tým mám viac rokov.
Image

Hotovo: Bn2t Freudenstein; Bn2t Henschel T2-71;
Rozrobené: Orenstein & Koppel Cn2t
Príprava:Ty 2

User avatar
RAZGY | 52
Posts: 330
Name: Štefan
Location: sokolov

Re: Aky fotak pouzivate?

Postby RAZGY » 02 Nov 2011 21:54

olympus E-410 double zoom kit + makro objektiv

User avatar
atlon | 48
Pán laserov
Posts: 1668
Name: attila
Location: Nitra, Levice
Contact:

Re: Aky fotak pouzivate?

Postby atlon » 14 May 2012 10:50

tak to vypadá , že toto bude sila !!!!

Sony A57K

Image

12 snímkov za sekundu !!!
Armin is the best

User avatar
Trak-Tor | 54
2K+
Posts: 3784
Name: Juraj
Location: Bratislava
Contact:

Re: Aky fotak pouzivate?

Postby Trak-Tor » 14 May 2012 11:15

atlon wrote:tak to vypadá , že toto bude sila !!!!
...
12 snímkov za sekundu !!!

Tak rýchlo nedokážeš lepiť!! :P
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

User avatar
pet1972 | 53
Posts: 1827
Name: Peter Kováč
Location: Levice
Contact:

Re: Aky fotak pouzivate?

Postby pet1972 » 14 May 2012 19:32

Trak-Tor wrote:...Tak rýchlo nedokážeš lepiť!! :P


:victory: :victory: :haha: :haha: :victory: :victory:

User avatar
sony | 41
2K+
Posts: 2968
Name: Martin Seemann
Location: Banská Bystrica

Re: Aky fotak pouzivate?

Postby sony » 15 May 2012 09:09

atlon wrote:12 snímkov za sekundu !!!

len aby si to využil :wink: .. ale inak je to super mašinka
Papierový člen plastikového klubu

User avatar
pisho66 | 41
Posts: 1431
Name: Martin
Location: Banská Bystrica

Re: Aky fotak pouzivate?

Postby pisho66 » 11 Jun 2012 11:52

Nikon Coolpix S8200
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/3RcNgVuExprlU9n87ZzS.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/3RcNgVuExprlU9n87ZzS_thumb.jpg[/imgg]
Teraz už len aj dačo zlepiť, aby bolo čo fotiť.
Nie je dôležitý cieľ, ale cesta.

User avatar
ander74 | 51
Posts: 521
Name: andrej
Location: Zvolen

Re: Aky fotak pouzivate?

Postby ander74 » 11 Jun 2012 13:45

Canon EOS400D + objektív Canon EF-S 18-135mm f/3,5-5,6IS
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/8NHItGx9SxHVwITG84LN.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/8NHItGx9SxHVwITG84LN_thumb.jpg[/imgg]

Return to “Rest room // Rest Room”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests