OLYMPUS mju 750 Digital
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/e6tVzEBzq9R4zRFJ4lhO.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/e6tVzEBzq9R4zRFJ4lhO_thumb.jpg[/imgg]
TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Aky fotak pouzivate?
Re: Aky fotak pouzivate?
Ja používam Olympus C-765
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/NeIfDAfthyGUWfBnY77i.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/NeIfDAfthyGUWfBnY77i_thumb.jpg[/imgg]
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/NeIfDAfthyGUWfBnY77i.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/NeIfDAfthyGUWfBnY77i_thumb.jpg[/imgg]
Re: Aky fotak pouzivate?
Používam túto škatuľku: BenQ DC C850, ale na makro fotky nieje moc dobrý
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/kT8hSfHMnm4XVf5GYr7O.png]http://papermodelers.sk/hostimages/kT8hSfHMnm4XVf5GYr7O_thumb.png[/imgg]
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/kT8hSfHMnm4XVf5GYr7O.png]http://papermodelers.sk/hostimages/kT8hSfHMnm4XVf5GYr7O_thumb.png[/imgg]
Re: Aky fotak pouzivate?
olympus E-410 double zoom kit + makro objektiv
Re: Aky fotak pouzivate?
Armin is the best
Re: Aky fotak pouzivate?
atlon wrote:tak to vypadá , že toto bude sila !!!!
...
12 snímkov za sekundu !!!
Tak rýchlo nedokážeš lepiť!!

Re: Aky fotak pouzivate?
Trak-Tor wrote:...Tak rýchlo nedokážeš lepiť!!

Re: Aky fotak pouzivate?
atlon wrote:12 snímkov za sekundu !!!
len aby si to využil
.. ale inak je to super mašinkaPapierový člen plastikového klubu
Re: Aky fotak pouzivate?
Nikon Coolpix S8200
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/3RcNgVuExprlU9n87ZzS.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/3RcNgVuExprlU9n87ZzS_thumb.jpg[/imgg]
Teraz už len aj dačo zlepiť, aby bolo čo fotiť.
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/3RcNgVuExprlU9n87ZzS.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/3RcNgVuExprlU9n87ZzS_thumb.jpg[/imgg]
Teraz už len aj dačo zlepiť, aby bolo čo fotiť.
Nie je dôležitý cieľ, ale cesta.
Re: Aky fotak pouzivate?
Canon EOS400D + objektív Canon EF-S 18-135mm f/3,5-5,6IS
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/8NHItGx9SxHVwITG84LN.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/8NHItGx9SxHVwITG84LN_thumb.jpg[/imgg]
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/8NHItGx9SxHVwITG84LN.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/8NHItGx9SxHVwITG84LN_thumb.jpg[/imgg]
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests

