Page 4 of 4

Re: UNEX DH 441 /vladaZ/ 1:32

Posted: 12 Apr 2014 18:00
by vladaZ
Fotky z venku prosím zde..

Image

Image Image Image Image

Image

Image Image Image Image

Image

Image Image Image Image

Image

Image Image Image Image

Krásný den a lepte!!!

Re: UNEX DH 441 /vladaZ/ 1:32

Posted: 12 Apr 2014 18:15
by Marian
Majstre, toto absolútna krása.
Foto s T148 perfektné.
Toto je už iný level modelárstva.

Re: UNEX DH 441 /vladaZ/ 1:32

Posted: 12 Apr 2014 18:42
by maťko85
Rovněž gratuluju k zdárně dokončenému modelu, vypadá fakt úžasně :still dreaming: . I fotky v exteriéru vypadají fantasticky. A nejvíce se mi líbí fotka rypadla nakládajícího materiál na tu T 148, pro mě vážný kandidát na Foto měsíce :victory: .

Re: UNEX DH 441 /vladaZ/ 1:32

Posted: 12 Apr 2014 20:58
by Jene
Noooo, parádne foto a ešte parádnejší model.. :jawbone: congratulation k dokončeniu... :victory:

Re: UNEX DH 441 /vladaZ/ 1:32

Posted: 13 Apr 2014 10:57
by martin1807
gratulujem k dokončeniu..:) vyzerá to ozaj luxusne a tie fotky z vonku sa tiez podarili. :P

Re: UNEX DH 441 /vladaZ/ 1:32

Posted: 13 Apr 2014 14:13
by Drotik
Perfektne, gratulujem :wink:

Re: UNEX DH 441 /vladaZ/ 1:32

Posted: 13 Apr 2014 21:17
by Chimenes
Těžká paráda a neskonalý respekt za vlastní stavbu od nuly :victory:

Re: UNEX DH 441 /vladaZ/ 1:32

Posted: 13 Apr 2014 21:23
by terenkoza
halo :victory:

gratulujem k perfektnemu modelu a este lepsim fotkam :victory:

Re: UNEX DH 441 /vladaZ/ 1:32

Posted: 13 Apr 2014 22:04
by vladaZ
Kluci všem děkuju. Odměnou pro mne je, když se vám modely líbí a zároveň vás motivují do vaší práce.