Page 4 of 4
Re: UNEX DH 441 /vladaZ/ 1:32
Posted: 12 Apr 2014 18:00
by vladaZ
Re: UNEX DH 441 /vladaZ/ 1:32
Posted: 12 Apr 2014 18:15
by Marian
Majstre, toto absolútna krása.
Foto s T148 perfektné.
Toto je už iný level modelárstva.
Re: UNEX DH 441 /vladaZ/ 1:32
Posted: 12 Apr 2014 18:42
by maťko85
Rovněž gratuluju k zdárně dokončenému modelu, vypadá fakt úžasně

. I fotky v exteriéru vypadají fantasticky. A nejvíce se mi líbí fotka rypadla nakládajícího materiál na tu T 148, pro mě vážný kandidát na Foto měsíce

.
Re: UNEX DH 441 /vladaZ/ 1:32
Posted: 12 Apr 2014 20:58
by Jene
Noooo, parádne foto a ešte parádnejší model..

congratulation k dokončeniu...

Re: UNEX DH 441 /vladaZ/ 1:32
Posted: 13 Apr 2014 10:57
by martin1807
gratulujem k dokončeniu..

vyzerá to ozaj luxusne a tie fotky z vonku sa tiez podarili.

Re: UNEX DH 441 /vladaZ/ 1:32
Posted: 13 Apr 2014 14:13
by Drotik
Perfektne, gratulujem

Re: UNEX DH 441 /vladaZ/ 1:32
Posted: 13 Apr 2014 21:17
by Chimenes
Těžká paráda a neskonalý respekt za vlastní stavbu od nuly

Re: UNEX DH 441 /vladaZ/ 1:32
Posted: 13 Apr 2014 21:23
by terenkoza
halo
gratulujem k perfektnemu modelu a este lepsim fotkam

Re: UNEX DH 441 /vladaZ/ 1:32
Posted: 13 Apr 2014 22:04
by vladaZ
Kluci všem děkuju. Odměnou pro mne je, když se vám modely líbí a zároveň vás motivují do vaší práce.