TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Orlik

Moderator: Trak-Tor

User avatar
QUASI | 45
Posts: 575

Re: Orlik

Postby QUASI » 12 Dec 2015 18:22

Delfína už treba nechať tak. Nejak sa to nepodarilo. Nabudúce, to vyjde lepšie hádam. Treba mi ale nahodiť rozumnú myšlienku na nejakú recolorovú skupinovku. A ešte vedúceho čo sa o to bude starať (kľudne mi píšte správy natajno), aby som mohol len kresliť.
No a tento antonov asi nebude dobrý materiál (aj keď je to vektor - teda jednoduchá robota). Ani sám by som to nelepil.

User avatar
Fito | 51
Admin
Posts: 5579
Name: Fito
Location: Na východ od Blavy
Contact:

Re: Orlik

Postby Fito » 21 Dec 2015 14:56


Pociąg elektryczny z SKM Warszawa - EZT 35WE "Impuls", skala 1:87, opracowanie modelu: Tadeusz Dąbrowski.

Model zawiera części na 7 arkuszach kartonu A4, kolejne 5 stron zajmuje krótki rys historyczny, opis budowy oraz rysunki montażowe. Model opracowany komputerowo.

Z wycinanki mozna wykonać 3 wagony metra (2wagon środkowe i pierwszy/ostatni) oraz część tunelu, chcących skleić pełny zestaw ( wagon pierwszy i ostatni +4 wagony środkowe) należy nabyć 2 wycinanki. Model nie posiada wnetrza wagonów. Przeznaczony dla średnio zaawansowanych modelarzy.
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Weselan | 51
Posts: 188
Name: Michal
Location: Veselí nad Moravou
Contact:

Re: Orlik

Postby Weselan » 19 Jan 2016 12:00

Už v prodeji.Lotus za 30 zlotých,lejzry za 14 zlotých.Mil za 30 zlotých,lejzry za 9 zlotých-
Last edited by Weselan on 28 Jan 2016 21:15, edited 1 time in total.

User avatar
sony | 41
2K+
Posts: 2968
Name: Martin Seemann
Location: Banská Bystrica

Re: Orlik

Postby sony » 19 Jan 2016 12:25

jáááj ten Lotus som vždy obdivoval... páni z Orliku mi silno brnkli na strunku :)
Papierový člen plastikového klubu

User avatar
sony | 41
2K+
Posts: 2968
Name: Martin Seemann
Location: Banská Bystrica

Re: Orlik

Postby sony » 24 Mar 2016 15:41

Dostępny jest najnowszy model z Orlika!
Jest to Russo-Bałt D24/40 1912 r.w skali 1:15.
Cena modelu to 60 PLN, elementy laserowe - 12 PLN.
Papierový člen plastikového klubu

User avatar
atlon | 48
Pán laserov
Posts: 1668
Name: attila
Location: Nitra, Levice
Contact:

Re: Orlik

Postby atlon » 17 May 2016 21:29

Onedlho v predaji

Armin is the best

User avatar
Trak-Tor | 54
2K+
Posts: 3784
Name: Juraj
Location: Bratislava
Contact:

Re: Orlik

Postby Trak-Tor » 27 Jul 2016 14:19

Nové lodičky:
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: Orlik

Postby toudi_sk » 30 Nov 2016 21:33

žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

User avatar
sony | 41
2K+
Posts: 2968
Name: Martin Seemann
Location: Banská Bystrica

Re: Orlik

Postby sony » 01 Dec 2016 09:36

na tie lietadielka 1:50 som osobne veľmi zvedavý.. príjemné predlohy...také oddychovečky.. ale rád by som si pozrel tlač, hľadal som aj náhlady, ale zatial som nič nevyňúral :big smile:
Papierový člen plastikového klubu

Weselan | 51
Posts: 188
Name: Michal
Location: Veselí nad Moravou
Contact:

Re: Orlik

Postby Weselan » 01 Dec 2016 16:50


Return to “Nové modely na trhu // New Models at the Market”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest