Page 334 of 351

Re: Pokec

Posted: 26 Jan 2018 22:52
by iconmaster
Za par rokov mozno nam pribudne k plotrom a laserom dalsi pomocnik:
https://techbox.dennikn.sk/casio-mofrel ... -ci-kamen/

Re: Pokec

Posted: 02 Feb 2018 15:09
by toudi_sk
ak by ste mali niekto chuť pomôcť mojej kamarátka, vyplnili by ste krátky dotazník prosím?
Dobrý deň,

som študentka tretieho ročníka FF UKF v Nitre v odbore manažment kultúry a turizmu. V rámci štátnych skúšok ma čaká obhajoba bakalárskej práce na tému hudobného festivalu Bratislavská lýra. Chcem Vás preto poprosiť o vyplnenie nasledujúceho krátkeho dotazníka, ktorého účelom je zistiť všeobecné povedomie o festivale. Dotazník slúži výhradne na účely mojej bakalárskej záverečnej práce, zadané údaje sú anonymné a budú použité iba na osobné výskumné účely.

Ďakujem!

Mária Pátková

Hudobný festival Bratislavská lýra

Re: Pokec

Posted: 02 Feb 2018 15:54
by Fito
Klikol som,
Na môj vkus trošku rozpačitý dotazník.

Ale k téme Lýra, kto nevidel, a koho to zaujíma, tak na jútube je veľmi pekný 10 dielny seriál o Bratislavskej Lýre :
https://www.youtube.com/watch?v=qimWR5VjmEE

Re: Pokec

Posted: 03 Feb 2018 00:03
by Bambulo
... no je to take nic nehovoriace ... co je cielom toho prieskumu ?

otazka :Zúčastnili by ste sa hudobného festivalu spojeného so súťažou autorov skladieb a textov (nie interpretov), v ktorej by rozhodovala odborná porota?
je to myslene ako interpret , autor , porotca , alebo divak ?

... ale klikol som ze ano :big smile:

Re: Pokec

Posted: 19 Apr 2018 21:25
by Roman
novy polsky vojnovy film.
dywizjon 303
https://www.youtube.com/watch?v=QgmMIisbufo
https://www.youtube.com/watch?v=rdS9mqByblA
v case 6:32 mozte videt ju 52 z muzea v krakove

Re: Pokec

Posted: 27 Apr 2018 21:48
by toudi_sk
až by ste mali niekto chuť pomôcť, dík
Dotazník k diplomke jednej budúcej psychologičky. Sťažuje sa nedostatok mužských respondentov.

Re: Pokec

Posted: 28 Apr 2018 19:27
by marcello
Samozrejme, že som ho vyplnil, veď pomôžem keď sa dá. Uf, ale slečna nekecala, že dotazník bude trvať asi 20 minút. :)

Re: Pokec

Posted: 28 Apr 2018 19:54
by maaaslo
Ale prosim ta, za 5 minut som to mal zbuchane...

online OCR konvertor

Posted: 20 May 2018 09:50
by toudi_sk
Používa optické rozoznávanie znakov.
Podporuje 46 jazykov vrátane čínštiny, japončiny a kórejštiny.
Prevedie .pdf na text.
Vyberie text z .pdf a obrázkov (.jpg, .bmp, .tiff, .gif),
ktoré prevedie do editovateľného wordového, excelového a textového výstupného formátu.

https://www.onlineocr.net/

- nahrať obrázok/ .pdf
- zvoliť jazyk
- zvoliť výstupný formát
- konverzia

dole v okne sa ukáže text, ktorý sa dá buď stiahnuť v súbore, alebo sprosto skopírovať a vložiť kam treba (copy/ paste)

jeden obrázok/ .pdf súbor môže mať maximálnu veľkosť 15MB a dá sa zadarmo skonvertovať 15 súborov každú hodinu

Re: Pokec

Posted: 29 Jun 2018 15:52
by Roman
vsetkym tunajsim dnesnym oslavencom petrom a pavlom prajem vsetko,vsetko najlepsie :victory: