Page 335 of 351

Re: Pokec

Posted: 29 Jun 2018 16:42
by toudi_sk
tiež sa pripájam ku gratulácii :victory:

Re: Pokec

Posted: 29 Jun 2018 19:00
by tatra813
Ďakujem Vám páni :victory:

Re: Pokec

Posted: 27 Jul 2018 19:33
by Roman
vsetci co chceli ist zajtra 28.7. na vojnove hry do stareho tekova zostanu doma.
vojnove hry su zrusene,je vysoko pravdepodobne ze navzdy.
dovod: nejaky sorosoid udal hlavneho organizatora,vysledok udania je ze mu doliezli sudruhovia z naka,teraz ma problemy.

Re: Pokec

Posted: 28 Jul 2018 16:10
by petopato
Co vy si vojíne Kefalíne, predstavujete pod takovým slovem "sorosoid"?

Re: Pokec

Posted: 03 Aug 2018 17:52
by iconmaster
zeby to bolo nieco ako solenoid? solenoid dava, sorosoid udava :P

Re: Pokec

Posted: 08 Aug 2018 21:21
by Fito
Chlapi, jedna otázka.
Keď tak kukáte na fórum, čo vidíte v riadku adresy ?
máte tam HTTPS , alebo sa nájde ešte niekto, komu sa to zobrazuje postarom iba ako HTTP ?
Ak by sa našlo viac jedincov, ktorým sa to zobrazuje bez S, nemusíte písať všetci, stačí mi info od dvoch troch, ďakujem.

Vcelku dôležitá vec, google sa chystá od septembra označovať nezabezpečené weby ako "potencionálne škodlivé" , tak sme už teda na fóre zapli zabezpečenie dopredu.. (to je to písmenko S v adrese) ....

Re: Pokec

Posted: 08 Aug 2018 21:47
by tatra813
u mna na googli je to stále bez "s"

Re: Pokec

Posted: 08 Aug 2018 22:09
by toudi_sk
ako spúšťaš fórum?
ja som to spustil zo (starej) záložky a mal som http, ale keď som niečo pozrel (refresh), tak to už je https, rovno som si uložil novú záložku a tá je už https

Firefox Quantum v 61.0.1 (64-bit)

Re: Pokec

Posted: 08 Aug 2018 23:32
by tatra813
Díky toudi :) vyriešená vec, lebo ja som to spúšťal zo starej záložky po novom to už ide pekne zabezpečené s - S-kom :victory:

Re: Pokec

Posted: 09 Aug 2018 12:01
by Ing. Spendlik
A nemal by toto riešiť redirect v htacces súbore?