TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Pokec

User avatar
Fito | 51
Admin
Posts: 5579
Name: Fito
Location: Na východ od Blavy
Contact:

Re: Pokec

Postby Fito » 09 Aug 2018 14:45

noveď riešil som to cez htacces , ale zjavne to nie je celkom funkčné, keďže napríklad mne v robote sa to zobrazuje postarom (to bude ale asi problém na firemnej proxy)
Ešte sa to nastavuje aj vo vlastnostiach PHPBB, ale nejak podivne to funguje.
Certifikát je platný do októbra, ale aj tak... , mno nechám to ešte dozrieť...
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: Pokec

Postby toudi_sk » 21 Aug 2018 14:55

na maminom počítači je napr. Rest Room zelený , ale už v Pokeci je žltý a papuľuje, že niektoré časti (napr. obrázky) sú nezabezpečené

(pri písaní tejto správy je to zase zelené) :D
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

User avatar
iconmaster | 37
Last man standing
Posts: 7647
Name: Peter Jankovič
Location: Želiezovce
Contact:

Re: Pokec

Postby iconmaster » 19 Sep 2018 21:35

V buducnosti uz ziadne problemy s lamanim zrkadiel na modeloch :)
https://techbox.dennikn.sk/prve-auto-be ... edes-benz/

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: Pokec

Postby toudi_sk » 20 Sep 2018 15:29

akože nie, veď tie panohy tam sú furt :haha:

a zásadne nesúhlasím s tými kadejakými uderenými asistentmi, pretože to vedie akurát k tomu, aby vodiči stratili zručnosť,
už teraz vďaka senzorom polovica vodičov nieje schopná normálne cúvať...

:-(

ak nechcete šoférovať, choďte s MHD :wink:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

User avatar
iconmaster | 37
Last man standing
Posts: 7647
Name: Peter Jankovič
Location: Želiezovce
Contact:

Re: Pokec

Postby iconmaster » 20 Sep 2018 18:20

Tie parohy sa daju spravit relativne jednoducho a mali by drzat lepsie ako zrkadla :P

A tie asistenty su niekedy uzitocne (casto aj profesionalni vodici to pochvaluju), ale zial ako pises, ma to aj ten negativny efekt, ze ludia rychlo stracaju zakladne zrucnosti a casto su aj menej pozorni (vsak asistent si da bacha).
Poznam ludi, co do smrti budu tvrdit, ze uz aj tempomat je totalna blbost a zbytocnost. Ale mozno im chybaju tisice kilometrov odtocenych na dialniciach..

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: Pokec

Postby toudi_sk » 20 Sep 2018 18:56

drahá 12r jazdí (a cúva) so senzormi, minulý týždeň jej vypadli, neuvedomila si to a nacúvala krížom cez cestu rohom auta do Medveďa kabrio,
ona nemá nič, teda jeho farbu na nárazníku a pár malých odrenín, on prevalený blatník a utrhnutý spoiler
(majiteľ Medveďa vyskakoval, že škoda údajne 10 000€, ale policajtov nevolal...)

tempomat aspoň nezasahuje do riadenia, teda nie adaptívny, utrhlo by ma, kebyže mi furt brzdí auto

v autoškole by mohli jazdiť na starom trojkvalte bez synchrónov, nech vedia, čo je radenie s medziplynom :P

a vrchol je vodičák na automat :scorn:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

xavi | --
Posts: 157

Re: Pokec

Postby xavi » 20 Sep 2018 19:38

ludia robia chyby a preto treba eliminovat z dopravy ludsky faktor. ved si len zober, ze priemerny reakcny cas oddychnuteho vodica od momentu kym vidi kriticku situaciu do momentu ked zacne brzdit je 1,5 sekundy. pripocitaj ked niekto soferuje po 8 hodinach v robote. vazne si niekto mysli, ze automatciky system to zvladne pomalsie/horsie? kazdy den zomieraju ludia preto ze nie niekto povedal, ze toto este stihnem, alebo nevsimol nejaku znacku. nehovoriac o tom kolko penazi sa minie na vyjazdy sanitiek, zachranarov a inych zloziek a hlavne nervou ked stovky ludi musia stat v zapachach.

V agro sektore je uz celkom bezne pozuivanie modernych technologii. vacsie mechanizmy su vybavne aspon kamerovymi systemami aby mala obsluha lepsi prehlad co sa deje okolo. pouzivaju palubne pocitace a navigacie na optmalizovanie tras a setrenie nakladov, atd. a v doprave nevedia ani stopnut cas za ktoty auto prejde usek a toho prepocitat priemerku a bez mihnutia oka posielal pokuty za prekrocenie. na miesto si tam radsej postoja na 10 minut pistolnici v zelenom rovnako ako pred 60 rokmi.

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: Pokec

Postby toudi_sk » 21 Sep 2018 15:16

štekáš pri nesprávnom strome zlatý môj, ja túto politiku neuznávam :wink: to potom nech rovno ZAKÁŽU osobnú dopravu a taho používať autobusy a vlaky

máš sa naučiť jazdiť PORIADNE, alebo nelez za volant, príliš pretechnizovaný svet je hovadina, drbne ti na dvorček nejaký meteorit, skolabuje spoločnosť a tieto internetové, počítačové a autonómne bazmeky môžeš akurát tak zahodiť, podobne ako elektromobily
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

User avatar
iconmaster | 37
Last man standing
Posts: 7647
Name: Peter Jankovič
Location: Želiezovce
Contact:

Re: Pokec

Postby iconmaster » 21 Sep 2018 18:47

Nechcem, aby tu vznikla debata ako v nemenovanom topicu, no iny by mohol argumentovat aj tym, ze naco toto riesime na internetovom fore, ked sa to da vyskriabat aj na stenu jaskyne, co navyse nezmizne v pripade padu internetu a zdochnutia serverov.. Ak ma dojst k nejakej fatalnej udalosti, aj tak ostaneme bez paliva, tak potom je uz uplne fuk, ci mas elektromobil alebo 1000-ku skodovku :haha:
Samozrejme tiez nie som najvacsi zastanca autonomych veci, no neraz sa dokazalo ze tie stroje robia menej chyb ako ludia. A doba ide dopredu, mozno nie podla nasej chuti, no nikto sa nepyta jedinca.

User avatar
atlon | 48
Pán laserov
Posts: 1668
Name: attila
Location: Nitra, Levice
Contact:

Re: Pokec

Postby atlon » 21 Sep 2018 19:53

.... ked sa to da vyskriabat aj na stenu jaskyne, co navyse nezmizne v pripade padu internetu a zdochnutia serverov..
A doba ide dopredu, mozno nie podla nasej chuti, no nikto sa nepyta jedinca.
:victory: :victory: :victory:
Armin is the best

Return to “Rest room // Rest Room”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests