Page 5 of 17

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 30 Oct 2008 04:38
by Rado-Wan
Ehm... ocom to tocis spider? jake otvori?.... tych tam je dost :D

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 30 Oct 2008 11:49
by spider
Ou sekol som sa...poriadne som si to prezrel a nemáš to tak ako ja... pardón :shocked:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 02 Nov 2008 15:34
by Rado-Wan
SpiDeR wrote:Ja hlásim kraza hotového tak na 95 %... diely sú všetky, lenže došla farba (zaschla sviňa jedna :devil: ), tak musím kúpiť novú a nafarbiť korbu, a tým pádom bude kraz hotový ... ale bez diorámy a nákladu...ale ináč je hotovo :D


neverím chcem dôkaz! (foto) :devil: :devil: :devil: :P

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 02 Nov 2008 15:36
by serpens
Ja sice verim, ale tiez by som rad foto :P :big smile:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 02 Nov 2008 23:44
by Rado-Wan
spider mlčí :haha:

inak malý pokrok...
Image

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 05 Nov 2008 18:18
by spider
nie nemlčím, lenže keď vidím Rado-Wanov KrAZ, tak ani nemám chuť dokončiť to, a nie fotiť ešte....tak či tak ostanem v hanbe....Takže Rado, máš to :beated:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 05 Nov 2008 18:22
by Rado-Wan
hej pavuk ja chcem fotky! :vicotry:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 05 Nov 2008 18:28
by toudi_sk
Spider, musis mysliet pozitivne a z nedostatku spravit prednost :boss:

(napr. aj tak som chcel nechat vyhrat kamarata :vicotry: )

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 05 Nov 2008 18:47
by spider
ÁNO ! dojebabral som to schválne. A ČO ? :devil:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 05 Nov 2008 18:48
by Rado-Wan
notak spider, nafot neco, nenechaj sa 3krat prosit... :ops: