Page 5 of 17
Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
Posted: 30 Oct 2008 04:38
by Rado-Wan
Ehm... ocom to tocis spider? jake otvori?.... tych tam je dost

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
Posted: 30 Oct 2008 11:49
by spider
Ou sekol som sa...poriadne som si to prezrel a nemáš to tak ako ja... pardón

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
Posted: 02 Nov 2008 15:34
by Rado-Wan
Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
Posted: 02 Nov 2008 15:36
by serpens
Ja sice verim, ale tiez by som rad foto

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
Posted: 02 Nov 2008 23:44
by Rado-Wan
spider mlčí
inak malý pokrok...

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
Posted: 05 Nov 2008 18:18
by spider
nie nemlčím, lenže keď vidím Rado-Wanov KrAZ, tak ani nemám chuť dokončiť to, a nie fotiť ešte....tak či tak ostanem v hanbe....Takže Rado, máš to

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
Posted: 05 Nov 2008 18:22
by Rado-Wan
hej pavuk ja chcem fotky!

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
Posted: 05 Nov 2008 18:28
by toudi_sk
Spider, musis mysliet pozitivne a z nedostatku spravit prednost
(napr. aj tak som chcel nechat vyhrat kamarata

)
Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
Posted: 05 Nov 2008 18:47
by spider
ÁNO ! dojebabral som to schválne. A ČO ?

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
Posted: 05 Nov 2008 18:48
by Rado-Wan
notak spider, nafot neco, nenechaj sa 3krat prosit...
