Page 5 of 5
Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11
Posted: 02 Aug 2011 20:11
by west
no na aute ešte nieje farba =) ja rozmýšlam medzi červenou a reflexne zelenou
P.S.: všetko najlepšie

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11
Posted: 02 Aug 2011 20:13
by west
takáto zelená:
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/zrhkI6FfiT6L3aXm8Xeb.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/zrhkI6FfiT6L3aXm8Xeb_thumb.jpg[/imgg]
Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11
Posted: 02 Aug 2011 20:15
by Oliver
Reflexná je skoro ako moja najobľúbenejšia LIME GREEN.

..
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/bFigxrFvGuH1PMJIJ73a.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/bFigxrFvGuH1PMJIJ73a_thumb.jpg[/imgg]
Z tej fotky čo si dala by som povedal, že si sa skoro trafila.
PS: Ďakujem.

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11
Posted: 02 Aug 2011 20:18
by west
ja radšej reflexne žltú ale to na tohto mustanga nie

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11
Posted: 02 Aug 2011 20:21
by Oliver
Veď je to čisto na tebe. Ja ani nikto ti do toho nemôžeme kecať.
Keď raz ja spravím svojho Nissana, tak určite z lakovne výjde v limetkovej farbičke.

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11
Posted: 02 Aug 2011 21:24
by Misiken
Ikarus wrote:Reflexná je skoro ako moja najobľúbenejšia LIME GREEN.

..
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/bFigxrFvGuH1PMJIJ73a.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/bFigxrFvGuH1PMJIJ73a_thumb.jpg[/imgg]
Z tej fotky čo si dala by som povedal, že si sa skoro trafila.
PS: Ďakujem.

Lime green farba pasuje najviac na auto ktoré je na obrázku ;) Dodge Chalenger R/T
Na tohto mustanga by som dal červenú ;)

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11
Posted: 02 Aug 2011 21:34
by Eduard
Misiken wrote:Ikarus wrote:Reflexná je skoro ako moja najobľúbenejšia LIME GREEN.

..
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/bFigxrFvGuH1PMJIJ73a.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/bFigxrFvGuH1PMJIJ73a_thumb.jpg[/imgg]
Z tej fotky čo si dala by som povedal, že si sa skoro trafila.
PS: Ďakujem.

Lime green farba pasuje najviac na auto ktoré je na obrázku ;) Dodge Chalenger R/T
Na tohto mustanga by som dal červenú ;)

Misiken tomu nerozumie

. Zelena ja v pohode

Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11
Posted: 02 Aug 2011 21:56
by Misiken
Nie kamo ty nerozumieš mne
Jasne že zelená je v pohode ...
Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11
Posted: 19 Aug 2011 08:32
by west
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/Xi4Grgx54KIZVOrxBidW.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/Xi4Grgx54KIZVOrxBidW_thumb.jpg[/imgg]
Re: FORD MUSTANG GT 2005 /west/ 1:11
Posted: 19 Aug 2011 09:28
by tom
ja som za zelenu v spojeni s ciernou je idealna
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/SVXSROhY8P6sgZ3eq4mM.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/SVXSROhY8P6sgZ3eq4mM_thumb.jpg[/imgg]