Page 5 of 6
Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Posted: 06 Oct 2014 10:25
by maaaslo
na tej fotke kde vidno skrutky z lavoboku, to je tam pokrcena obsivka nad ciarou ponoru, ci len nejaky tien?
inak praca exkluzivna...
Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Posted: 08 Nov 2014 22:24
by MM6666
ale, snažil som sa, no niekedy sa chybičke nevyhneš...je to kozmetická chyba, no ale až sa zadívam na celý model ani si to nevšimnem
Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Posted: 02 Dec 2014 18:32
by MM6666
Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Posted: 02 Dec 2014 18:57
by huvikseen
gratulujem, pecka

ked budem raz velky a sikovny tiez sa o to aspon pokusim
Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Posted: 02 Dec 2014 19:49
by lukascrx
Gratuluji mooooc pěkné...

Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Posted: 02 Dec 2014 22:14
by maťko85
Rovněž gratuluju k dokončení

. Model vypadá nááádherně

.
Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Posted: 03 Dec 2014 04:10
by Drotik
Gratulujem, krasa

Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Posted: 03 Dec 2014 05:08
by martanek411
Gratuluji k dokončení krásné lodi a těším se na další námořní kousek ...

Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Posted: 03 Dec 2014 10:25
by Tomáš
Perfektné, gratulujem.

Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Posted: 03 Dec 2014 17:24
by tomas81
Pekná práca Matúš. Čo bude nasledovať?