Ahoj

,
po dlouhé, dlouhé době jsem zpět s dalším reportem, rád bych vám ukázal hotovou zadní nápravu. Z tohoto celku jsem ale trochu rozpačitý, protože nevím, jestli jej mám nazvat fiaskem, nebo být rád, že jsem jej dokončil aspoň v tomto stavu...a proč? Zjevně jsem špatně pochopil návod a pružiny na přední nápravě jsem podlepil trošku jiným papírem než ty zadní, což v důsledku znamenalo rozdíl ve výšce přední a zadní nápravy 2,3mm. A o tento rozměr jsem musel zadní nápravu podložit, aby model nestál ve finále z kopce...
Jinak, trošku jsem předělal (na základě nabitých vědomostí, a i zhlédnutí skutečného vozu), celou patinu všeho, co už mám hotové, někde jsem trochu přidal, někde ubral...no však na na fotkách sami uvidíte...taky jsem udělal znovu kardan na přední nápravu (jelikož mi kdosi vytýkal že vypadá až moc jako papír. Takže jsem si změřil průměr skutečného kardanu a přepočítal na měřítko. Vyšlo mi cca 1,9mm což je vnější průměr uchošťoura).
Fotky jsou opět se sklinkou od okurků a foceno to bylo opět na zábradlí balkónu...dnes to byl ale trošku adroš - foukal nám vítr... :mrgreen: ale model má už takovou váhu, že to s ním prostě nehnulo...
Takže...směle do mě...
