Re: Orlik
Posted: 05 Dec 2016 09:01
by sony
díky

, keď som pozeral, tak to ešte na stránke nemali

Re: Orlik
Posted: 25 Jan 2017 14:42
by Weselan
Re: Orlik
Posted: 08 Mar 2017 21:19
by mimapnd
Dalsie nove:
Nr. 121 – Kamow Ka-26 - su aj lasery a kabinka
Samolot TS-11 Iskra - su aj lasery a kabinka
Lokomotywa spalinowa Diema DS-12
Drezyna Warszawa 223

Re: Orlik
Posted: 27 Mar 2017 15:01
by toudi_sk
Już za kilka dni dostępny będzie kolejny model Orlika - trolejbus ZiU-9B w skali 1:32.
(nech to znamená čo chce)

Re: Orlik
Posted: 02 Jun 2017 14:12
by Fito
Re: Orlik
Posted: 17 Jun 2017 20:51
by toudi_sk
Re: Orlik
Posted: 17 Jun 2017 21:33
by iconmaster
Naozaj slusne spracovany model!
Re: Orlik
Posted: 21 Jul 2017 13:04
by Fito
A daľšie dva nové Orliky :
http://sklep.orlik-models.pl/index.php? ... ts_id=7716
Grot je možné zakúpiť v dvoch verziach - klasický, alebo na kriedovom papieri (126. TS-16 RD Grot (kreda))
http://sklep.orlik-models.pl/index.php? ... ts_id=7718
Re: Orlik
Posted: 27 Sep 2017 20:20
by mimapnd
Re: Orlik
Posted: 22 Feb 2018 10:33
by Trak-Tor