Page 5 of 8

Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Posted: 22 May 2015 20:32
by Roman
ahoj
malo by to byt bez podpery,len sa to vyklopilo nahor kym sa sofer hrabal v motore,skusim najst.

Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Posted: 23 May 2015 09:52
by Oliver
Roman a môžem v takom prípade otvoriť aj vrchný kryt, ktorý len položím na ten bočný?

Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Posted: 23 May 2015 15:38
by Roman
kludne to sprav otvorene,akoze nieco opravuju

Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Posted: 23 May 2015 22:10
by Štefan Húska
Kľudne tak sprav ja to mám na oboch tak :wink:

Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Posted: 24 May 2015 10:59
by Oliver
Ďakujem za rady chalani. Už som to urobil otvorené všetko. Čoskoro hádam pridám aj fotky. :big smile:

Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Posted: 24 May 2015 17:07
by Oliver
Zatiaľ som na tom takto. Hektické týždne v škole skončili, mohol by som sa posunúť ďalej trošku ..
Len na rýchlo urobené fotky. Bola snaha poklopy urobiť aj otváracie. Ich ľavá strana sa dá teoreticky pohybovať, no neskúšal som, či sa zatvoria úplne, pretože niečo mi v tom bránilo a nechcel som to siliť. Potom som si spomenul na nešťastné kolesá na DW, ktoré som spravil pohyblivé a musím s nimi dnes narábať len veľmi opatrne. Preto som už pravú stranu poklopov spravil napevno. Aj tak s nimi nemienim hýbať. :scorn:



Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Posted: 13 Sep 2015 19:14
by Oliver
Ahoj.

Takže po príchode domov len taká malá rekapitulácia, čo všetko mám hotové.



Fotky na rýchlo už trošku za šera, takže snáď je na nich niečo vidieť. Som si vedomý, že model sám o sebe som dosť pohnojil. Možno som precenil svoje schopnosti, neviem. V každom prípade bojujem ďalej, určite ho do konca postavím. Momentálne mám na stole pásy.



Jeden pás už mám aj ozubený. Ide to celkom rýchlo. Najprv som musel prísť na to, ako to celé robiť, potom to išlo samo. Dnes sa mi možno podarí ešte dorobiť ten druhý, uvidíme..
Potom nafarbiť a napatinovať ..

Takže najbližší progres snáď v nasledujúcich dňoch.

Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Posted: 14 Sep 2015 08:54
by ultra
Nevzdavaj to - hlavu hore. Som neskutočne rád že staviaš tento model bez celoprefarbovania a mega -uprav. Hlavu hore

Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Posted: 14 Sep 2015 14:13
by vasik1
Nič si nepohnojil. Naopak, je to super a ak aj sú na ňom veci, ktoré by sa dali vyšperkovať, tak buď kľudný, že to na každom. Dokonca ani Petopato nemá modely bezchybné.

Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Posted: 14 Sep 2015 16:35
by Brzdič
Nevím co jsi na modelu hnojil, mě to přijde v pořádku. :wink: