Ahoj.
Takže po príchode domov len taká malá rekapitulácia, čo všetko mám hotové.
Fotky na rýchlo už trošku za šera, takže snáď je na nich niečo vidieť. Som si vedomý, že model sám o sebe som dosť pohnojil. Možno som precenil svoje schopnosti, neviem. V každom prípade bojujem ďalej, určite ho do konca postavím. Momentálne mám na stole pásy.
Jeden pás už mám aj ozubený. Ide to celkom rýchlo. Najprv som musel prísť na to, ako to celé robiť, potom to išlo samo. Dnes sa mi možno podarí ešte dorobiť ten druhý, uvidíme..
Potom nafarbiť a napatinovať ..
Takže najbližší progres snáď v nasledujúcich dňoch.