Page 5 of 6

Re: T-34/76 / GPM / 1:25

Posted: 28 Nov 2019 06:14
by Kečup
Oliver hlbšie sa už ten zákop zakopať nedal, ale je pravda že zákop nieje na výšku človeka, ale to nebolo ani mojim zámerom robiť zákop ako z veľkej vojny. Provizorné zákopy boli vždy o niečo plytkejšie ako tie dlhodobejšie. :P (Nejakú výhovorku som si vymyslieť musel) :haha: Ak by som robil hlboký zákop, musel by som zvýšiť terén o cca 4 centimetre. Čo sa týka kolies, klasika....rôzne pigmenty naniesť štetcom podľa potreby, jemne zakvapnúť riedidlom X20. Keď sa riedidlo rozpije po celej ploche kde sú pimenty, zasa štetcom zhora nasypať pigment a nechať zaschnúť. :big smile:

Re: T-34/76 / GPM / 1:25

Posted: 28 Nov 2019 19:27
by Oliver
Áno, mne napadlo, že hĺbka je limitovaná hrúbkou podložky. V každom prípade sa veľmi teším a som zvedavý čo predvedieš s haklom. :big smile:

Re: T-34/76 / GPM / 1:25

Posted: 28 Nov 2019 21:19
by LMD
Gratulujem k dokončeniu radosť pozerať :victory:

Re: T-34/76 / GPM / 1:25

Posted: 28 Nov 2019 21:42
by Fito
Waw tak toto je fakt paráda.
Veľmi pekná podložka, a celkovo to veľmi pekne pasuje, radosť pozerať.

Re: T-34/76 / GPM / 1:25

Posted: 30 Nov 2019 15:18
by orech
Paráda :victory:

Re: T-34/76 / GPM / 1:25

Posted: 30 Nov 2019 15:30
by iconmaster
Gratulujem k dokončeniu. Diorámka je veľmi pekná, vrátane tanku a patiny :victory:
Jediné, čo mi príde byť také čudné sú vrecia - ten mierne hladký povrch vzbudzuje dojem, že sú to nejaké kamene (alebo bochníky :P).
Rád si pozriem ďalšiu stavbu, tak do toho!

Re: T-34/76 / GPM / 1:25

Posted: 01 Dec 2019 20:12
by Kečup
Gratulujem k dokončeniu. Diorámka je veľmi pekná, vrátane tanku a patiny :victory:
Jediné, čo mi príde byť také čudné sú vrecia - ten mierne hladký povrch vzbudzuje dojem, že sú to nejaké kamene (alebo bochníky :P).
Rád si pozriem ďalšiu stavbu, tak do toho!
As to tam nieje dobre vidieť Ico, no ja som všetky vrecia modeloval v kuse látky vystrihnutého z trička, keby to vidíš naživo, asi by to vyzeralo inak :big smile: Teraz sa fakt nevyhováram na fotky, ale naživo to štruktúru má :haha:

Re: T-34/76 / GPM / 1:25

Posted: 01 Dec 2019 20:40
by iconmaster
Verím ti, snáď to predvedieš trebárs o rok v Nitre :wink:

Re: T-34/76 / GPM / 1:25

Posted: 03 Dec 2019 13:21
by Fito
Víťaz foto mesiaca November 2019, krásny model a veľmi inšpiratívna podložka.

Re: T-34/76 / GPM / 1:25

Posted: 03 Dec 2019 17:49
by Kečup
Víťaz foto mesiaca Október 2019, krásny model a veľmi inšpiratívna podložka.
Vďaka, je mi cťou prezentovať na tomto fóre ....medzi toľkými modelárskymi osobnosťami :wink: