Re: T-34/76 / GPM / 1:25
Posted: 28 Nov 2019 06:14
Oliver hlbšie sa už ten zákop zakopať nedal, ale je pravda že zákop nieje na výšku človeka, ale to nebolo ani mojim zámerom robiť zákop ako z veľkej vojny. Provizorné zákopy boli vždy o niečo plytkejšie ako tie dlhodobejšie.
(Nejakú výhovorku som si vymyslieť musel)
Ak by som robil hlboký zákop, musel by som zvýšiť terén o cca 4 centimetre. Čo sa týka kolies, klasika....rôzne pigmenty naniesť štetcom podľa potreby, jemne zakvapnúť riedidlom X20. Keď sa riedidlo rozpije po celej ploche kde sú pimenty, zasa štetcom zhora nasypať pigment a nechať zaschnúť. 