Page 6 of 17

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 05 Nov 2008 19:26
by serpens
SpiDeR - z tych fotiek, co si tu dal na zaciatku to nevypadalo nijak zle, takze az take pobabrane to zrejme nie je. A ze nie je chut nevadi, treba ista na daku vystavu a tam to cloveka nabudi - lepit na silu nie je ono, ved to kazdy z nas dobre pozna.

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 29 Jan 2009 21:34
by spider
ImageImageImageImage
ImageImage

Kabína :

ImageImageImageImage

Kroba :

ImageImageImageImage
ImageImageImage

Celok :

ImageImageImageImage
ImageImageImageImage
Image

Ešte mi treba stierače, náklad a plachtu + patina korby a kabíny. Potom to dúfam bude v dioráme. Ale sám o sebe je KrAz hotový... Takže tak :beated:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 29 Jan 2009 21:54
by Matej
:eyes droped: parada :shocked: nemam slov..tesim na finish :vicotry:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 29 Jan 2009 22:29
by toudi_sk
kebyze ja viem takto "zmrvit" modely (este k tomu kraza), tak sa budem inac citit ako :boss:
je to velmo dobre a vitaza mozme urcit, jedine ked budu stat vedla seba :vicotry:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 29 Jan 2009 22:48
by Zavislak
no ja nie som síce odborník na bojovku, ale v každom vlákne mám dojem, že chalani vy tu fotíte skutočné véhikle... máš to super :D
...pridávam sa k tým čo len čumia :vicotry:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 29 Jan 2009 23:24
by serpens
Mozes byt na seba hrdy :big smile:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 29 Jan 2009 23:25
by petopato
Kraz je uplne super,je to model, ktorý keď niekto dokončí, tak si ho človek musí prezerať stále dookola a nevie sa ho nabažiť, to platí sj pre tvoj...ale musím si rýpnuť: ten čierny trojuholník v oranžovom kruhu na prednom blatníku mi vyčítali odborníci na bojovku keď som ho dal na T 55 tiež v československých farbách, údajne je to polský znak... :(

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 29 Jan 2009 23:31
by Patero
super práca..... :vicotry: A ten trojuholník je pekný.... :vicotry:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 29 Jan 2009 23:46
by spider
Diky chalani :big smile:
A ten trojuholník môžem kľudne urvať :haha:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 30 Jan 2009 00:31
by Pushkin
Máš to pekné!
Ten trojuholník tam kľudne nechaj .....je to znak civilnej ochrany .