Slovak modelers forumhttps://pm.mymon.name:443/
https://pm.mymon.name:443/viewtopic.php?t=5903
Ten UAZ zelený je parádny. Na Takom som brázdil Blavu v 96-om, keď som slúžil na VDV - čku na Špitálskej Toho chcem.