Page 6 of 10

Re: Orlik

Posted: 12 Apr 2018 22:39
by mimapnd

Re: Orlik

Posted: 28 May 2018 14:41
by Fito

Re: Orlik

Posted: 31 Jan 2019 21:43
by Fito
Dva nove Orliky :


Re: Orlik

Posted: 24 Apr 2019 20:39
by Mars20
Sľúbené novinky:
Lietadlo PC-6 Porter Pilatus


Ford T v požiarnickej úprave v mierke 1:15 (do série k Le Zebre a k Russo-Balt)


Lokomotíva Deutz L228 s vagónmi

Re: Orlik

Posted: 19 Jun 2019 09:30
by Trak-Tor
Konečne nejaké poriadne modely:
150. Blohm & Voss BV P.205.03


151. R-3 LD ( Tupolew ANT-3)

Re: Orlik

Posted: 30 Sep 2019 13:17
by Fito
152. Model kartonowy samochodu terenowego UAZ-469b


153. Model kartonowy samochodu terenowego UAZ-469AP





Re: Orlik

Posted: 30 Sep 2019 20:11
by WanRayen
Ten UAZ zelený je parádny. Na Takom som brázdil Blavu v 96-om, keď som slúžil na VDV - čku na Špitálskej :haha: Toho chcem.

Re: Orlik

Posted: 30 Sep 2019 20:25
by mimapnd
Ten UAZ zelený je parádny. Na Takom som brázdil Blavu v 96-om, keď som slúžil na VDV - čku na Špitálskej :haha: Toho chcem.
Vianoce sa blizia a aj mne sa paci ten zeleny. :victory:

Re: Orlik

Posted: 02 Oct 2019 06:57
by Roman
uaz by sa dal pemalovat na vozidlo vb a tai,to su celkom zaujimave natery. alebo sovietsky gai.

Re: Orlik

Posted: 05 Feb 2020 10:28
by Trak-Tor