Page 6 of 22

Re: Patero

Posted: 21 Jan 2010 15:07
by MaNoWaR
tiež sa pripájam a prajem všetko naj ! :vicotry:

Re: Patero

Posted: 21 Jan 2010 15:45
by Patero
Ďakujem ľudkovia za želania. :vicotry:

Ani neviem čo by som mal napísať. Schopnosť prejaviť sentimet som stratil pri bývalej manželke, ale každopádne som rád že vás tu mám.... :wink:

Re: Patero

Posted: 21 Jan 2010 16:09
by Jano 100
Nepíš nič a teš sa zo života :wink: . Všetko naj :vicotry:

Jano

Re: Patero

Posted: 21 Jan 2010 17:02
by samo
Aj ja sa (takmer z povinnosti :dhh: ) pripájam: všetko najsamlepšie, hodne pekných /free/ modelov a veľa zdaru do ďalšieho života.

Re: Patero

Posted: 21 Jan 2010 17:52
by Matej
tiez ti prajem vsetko naj majstre.. :wink:

Re: Patero

Posted: 21 Jan 2010 17:59
by Pushkin
Veľa zdravia hlavne. A veľa ofset modelov....

Re: Patero

Posted: 21 Jan 2010 18:08
by petopato
Aj odo mňa všetko naj :girl:

Re: Patero

Posted: 21 Jan 2010 19:22
by Zavislak
všetkého naj ... maestro :vicotry:

Re: Patero

Posted: 21 Jan 2010 19:30
by toudi_sk
Všetko najlepšie k narodeninám ti prajem ja, ona a Muro
nech ti ešte dlho a výdatne strihá :vicotry:

Image

Patero wrote:Schopnosť prejaviť sentimet som stratil pri bývalej manželke, ale každopádne som rád že vás tu mám.... :wink:
na to je rýchly a spoľahlivý recept (maloletý - neklikať)

Re: Patero

Posted: 21 Jan 2010 19:46
by tomasko
majsterko aj ja prajem vsetko naj :vicotry: