Page 59 of 83

Re: Papierovy-Modelar.sk - Dôležité info

Posted: 08 Sep 2012 21:52
by mimapnd
...a lepte...

Re: Papierovy-Modelar.sk

Posted: 22 Sep 2021 09:26
by Oliver
Super, to som rád. Takže najbližšie predvianočné kolo? Aby som vedel kedy si dať pripomienku. :bad smile:

Re: Papierovy-Modelar.sk

Posted: 22 Sep 2021 09:32
by mimapnd
Super, to som rád. Takže najbližšie predvianočné kolo? Aby som vedel kedy si dať pripomienku. :bad smile:
Ano ano,
vianocna skupinovka 2021 bude najblizsie.
M.

Re: Papierovy-Modelar.sk

Posted: 22 Sep 2021 10:33
by Oliver
Ok, potom objednám. :)
Ďakujem.

Re: Papierovy-Modelar.sk

Posted: 23 Sep 2021 09:17
by Saskardin
Ahoj Matúš,

pri najbližšom kole objednávky by bolo možné objednať aj článkové pásy z od Drafmodel?
Konkrétne tieto:

- https://www.drafmodel.pl/akcesoria-do-m ... 8aeND_AwO0
- https://www.drafmodel.pl/accessory-for- ... 8dF6Ku4LEY

Ďakujem.
Jasne, pridam dalsieho vydavatela :victory: .
M.
Tak ešte Draccus-a a bude to dokonalé :-D Ak teda má vlastný obchod, niečo je na allegro.pl

Re: Papierovy-Modelar.sk

Posted: 23 Sep 2021 09:20
by kreyson79

Jasne, pridam dalsieho vydavatela :victory: .
M.
Tak ešte Draccus-a a bude to dokonalé :-D Ak teda má vlastný obchod, niečo je na allegro.pl
už len alegro, eshop nemá ale s nim je radosť obchodovať ,Krysztof je seriózny

Re: Papierovy-Modelar.sk - 18.10. - VIANOCNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 BUDE :)

Posted: 18 Oct 2021 17:44
by mimapnd
Helou,
viaceri mi vypisujete lubostne esemesky, wassupy, messengere, ssky, tak napisem tutok, aby sa Vam nedockavcom na dusi ulavilo :haha:
Vianocna skupinovka bude, este najeky tyzden, dva vyckam a vsetky info a vydavatelstva spisem a mozete vypisovat :victory:
Tak zatial len tolko.
M.

Re: Papierovy-Modelar.sk - 18.10. - VIANOCNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 BUDE :)

Posted: 18 Oct 2021 17:47
by Oliver
Tešíme sa. :victory:

Re: Papierovy-Modelar.sk - 18.10. - VIANOCNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 BUDE :)

Posted: 18 Oct 2021 18:08
by WanRayen
Ďakujeme. Každopádne. Tešíme sa :victory: :victory:

Re: Papierovy-Modelar.sk - 18.10. - VIANOCNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 BUDE :)

Posted: 18 Oct 2021 19:14
by Fito
Chceš to tu premazať, alebo sa v tom vyznáš?

Enyvej, berieš aj protihodnotu? Trebars 20 littov benzínu alebo také niečo, keď tak kukám čo sa u Vás deje...

A ten Draccus bude teda?
Edit: objednafka:
Draccus
Plech slzickovy
A oneee

Re: Papierovy-Modelar.sk - 18.10. - VIANOCNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 BUDE :)

Posted: 18 Oct 2021 20:25
by mimapnd
Chceš to tu premazať, alebo sa v tom vyznáš?

Enyvej, berieš aj protihodnotu? Trebars 20 littov benzínu alebo také niečo, keď tak kukám čo sa u Vás deje...

A ten Draccus bude teda?
Helou,
netreba precistit, vyznam sa zatial.
S benzinom je to uz lepsie, ale ja sa len smejem, lebo sa vozim na bicykli vsade. Ale bol to brutus ten prvy tyzden, zapchy boli sialene.
Draccus - chystam sa mu napisat, co a ako.
Zatim cus
M.