Page 7 of 17

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 30 Jan 2009 01:37
by Rado-Wan
no klobuk dole, skoro som dostal ,,K.O,, este ze to ako spravny bojovnik nevzdavam a aj napriek dost silnemu uderu bojujem dalej... :beaten:


Off topic: asi zacnem pisat pribehy.... :D

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 30 Jan 2009 12:55
by Rado-Wan
a je este to ze az tak velmi nezaostavam....

Image

:ops:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 07 Feb 2009 15:52
by Rado-Wan
Po tom, co ma nakoply fotky spiderovho kraza som dokoncil kabinu (chybaju uz len stierace a hasiaci pristroj). Povodne som myslel ze nafotim 2 - 5 fotiek no akosi som zase nevedel prestat :P

Image Image Image Image
Image Image Image Image
Image Image Image Image
Image Image Image Image
Image Image Image

Hej viem katastrofa, ale snaha tam bola. Postupne zacinam robiť korbu, coskoro dalsie foto.

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 07 Feb 2009 15:53
by spider
:eyes droped: :beat brick: ...

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 07 Feb 2009 19:13
by serpens
Parada :big smile:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 07 Feb 2009 20:44
by petopato
Tá patina nie je veľmi presvedčivá, ale predpokladám, že to ešte nie je konečná verzia, ale inak kraz je super, hlavne kolesá :look down:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 08 Feb 2009 00:13
by spider
Náklad

ImageImageImageImage
ImageImageImageImage
ImageImageImageImage

Pokus o plachtu

ImageImageImageImage
ImageImageImageImage
Image

Aha, aj stierače mám :haha:
Image

Týmto je samotný KrAZ hotový....už len dioráma :beated:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 08 Feb 2009 01:22
by Matej
ta plachta na tom motore co je na korbe je uplne famozna..gratulujem :)

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 08 Feb 2009 02:04
by Rado-Wan
ach spider, preco musis stale provokovat? :D

petopato: no tak to vysvetlim, to blato je tam ako zaklad na ktory pride este druha vrstva blata, ktore bude aj na kabine, kolesach a korbe. Teraz to nechavam tak az kym nedokoncim korbu.... oknecny vysledok bude uvedeny na podlozke :P

Dokoncenie svojho kraza odhadujem tak na cca 1 mesiac roboty... samozrejme z podlozkov mozno aj skor, ale ktovie... :boss:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 08 Feb 2009 12:37
by serpens
Teda, zacina sprint pred finishom. Len tak dalej. Obaja to mate paradne!