Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
Posted: 30 Jan 2009 01:37
no klobuk dole, skoro som dostal ,,K.O,, este ze to ako spravny bojovnik nevzdavam a aj napriek dost silnemu uderu bojujem dalej...
Off topic: asi zacnem pisat pribehy.... 


...



