TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

GPM

Moderator: Trak-Tor

Weselan | 51
Posts: 188
Name: Michal
Location: Veselí nad Moravou
Contact:

Re: GPM

Postby Weselan » 06 Feb 2015 13:02

Další-http://sklep.gpm.pl/zapowiedzi/prowadnica-szynowa-tk

Weselan | 51
Posts: 188
Name: Michal
Location: Veselí nad Moravou
Contact:

Re: GPM

Postby Weselan » 15 Feb 2015 22:41

Toudi,tebe musí mět v Polsku rádi-Haubica 122mm. http://gpm.pl/haubica-122-mm-m-30

Weselan | 51
Posts: 188
Name: Michal
Location: Veselí nad Moravou
Contact:

Re: GPM

Postby Weselan » 15 Feb 2015 22:44


terenkoza | --
2K+
Posts: 2300
Name: marek

Re: GPM

Postby terenkoza » 21 Mar 2015 23:14

T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

Weselan | 51
Posts: 188
Name: Michal
Location: Veselí nad Moravou
Contact:

Re: GPM

Postby Weselan » 22 Mar 2015 11:33

Jedna ponorka za 90 zlotých.Lejzry za dalších 50

User avatar
Roman | 52
4K+
Posts: 4352
Name: Roman
Location: doma

Re: GPM

Postby Roman » 23 Mar 2015 08:30

hento je ceskoslovensky pancierovy vlak z roku 1919. kamuflaz je ceskoslovenska,taka bola aj na drezinach tatra. v roku 1940 bol zaradeny do sluzby u wh a bol cely tmavo sedy a aj mal pridanych niekolko dalsich vagonov. polsky sudruh by si mohol precitat nejake publikacie o wh pancierovych vlakoch od wolfganga sawodnyho

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: GPM

Postby toudi_sk » 23 Mar 2015 21:00

vieš ako, keď robíš/vydávaš modely, tak robíš/vydávaš modely, lebo je to živnosť, ak by si mal vedieť o každom modely všetko,
tak buď ich spravíš 10 za celý život (keď som sa začal rýpať v Š1000 od Attimona, tak nájsť nejaké podklady mi trvalo dosť dlho
a aj to nieje úplne bohviečo), alebo to dopadne takto, ty síce lepíš modely, ale neviem, či by si to zase dotiahol na vydanie pre
masy, proste naozaj kvalitný prepracovaný model by bol úplne super, ale obávam sa, že by sa nezaplatil
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

terenkoza | --
2K+
Posts: 2300
Name: marek

Re: GPM

Postby terenkoza » 23 Mar 2015 21:29

Halo :victory:

Na margo tej ponorky-autor lukas - ten co organizuje precisow. Mierka 1:100!!! Mal to zlepene v ostrave. Predok je odnimatelny a je tam sonar :victory:
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

papierovy zralok | --
Posts: 321
Name: Michal
Location: Bratislava

Re: GPM

Postby papierovy zralok » 09 Apr 2015 11:27

Na stranke GPM sa objavili fotky novych modelov - kedze tam nie su obalky, predpokladam, ze vyjdu niekedy neskor.

Last edited by papierovy zralok on 09 Apr 2015 18:15, edited 1 time in total.
Zaciatocnik, vdacny za kazdu radu.

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: GPM

Postby toudi_sk » 09 Apr 2015 15:57

delo!
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

Return to “Nové modely na trhu // New Models at the Market”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest