Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96
Posted: 19 May 2019 20:38
Vďaka, budem sa snažiť. Bolo by na lodi toho viac, len som zistil, že už nemám ani jedinú kladku. Tak som musel začať vyrábať...... a už sú
Jano
Jano
Slovak modelers forum
https://pm.mymon.name:443/
Dobrá práca predsa musí mať dostatok času na dozretieFito: veruže pomaly....už sú to štyri rokyZatiaľ mi ešte nič netrvalo tak dlho....