TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Re: Papierovy-Modelar.sk - Dôležité info

Forum rules

  • Táto sekcia slúži na komerčné ponuky predaja/kúpy modelov a modelárskeho príslušenstva, ktoré predajcovia ponúkajú v rámci výkonu podnikateľskej činnosti.
  • Administrátor fóra nenesie žiadnu zodpovednosť za obsah a pravdivosť tu uvedených ponúk, pričom z predaja v tejto sekcii uvedeného tovaru mu neplynie žiaden zisk.

V prípade záujmu o otvorenie novej témy kontaktujte administrátora.
User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: Papierovy-Modelar.sk - Dôležité info

Postby mimapnd » 08 Sep 2012 21:52

...a lepte...
Last edited by mimapnd on 19 Jun 2024 19:13, edited 89 times in total.

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: Papierovy-Modelar.sk - 18.10. - VIANOCNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 BUDE :)

Postby toudi_sk » 19 Oct 2021 16:29

... vhodnú alternatívu vo forme plastových "plechov" ...


Image
Čo nemáš papier, aby si ich spravil? Kde sú časy starých laserových tlačiarní, tie mali tak hrubú vrstvu zapečeného prachu, že sa to dalo použiť aj na brailove písmo...
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

User avatar
johnny7 | 42
Wykonawca
Posts: 2874
Name: Jano
Location: Prievidza

Re: Papierovy-Modelar.sk - 18.10. - VIANOCNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 BUDE :)

Postby johnny7 » 19 Oct 2021 20:55

Ja som sa spojil s Tatrom ako ste mi odporucili a ten ze vypali cokolvek co mu poslem. A na cene ze sa da dohodnut. Ja ze si nakreslim co potrebujem. Ale bude to tu sledovať co sa z toho vyvinie....
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster

User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: Papierovy-Modelar.sk - 18.10. - VIANOCNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 BUDE :)

Postby mimapnd » 28 Oct 2021 22:56

Tak nakoniec ku mne po dlhom čakaní dorazili nejaké tie vzorky zo Slaters Plasticard... btw, ak si stále myslíme, že Slovenská Pošta je naprd, tak UK Royal Mail je iný level... objednávka odoslaná 19.10. ku mne dorazila dnes 28.10., a to bola 1. trieda :haha: ale aspoň všetko prišlo v poriadku...
Cena jedného plechu vychádza cca. 3,95-4,00€.
vzorka 0447:

vzorka 0448:

vzorka 0449:

vzorka 0450:

vzorka 0451:

vzorka 0153:

a tieto pláty su ohybné...

Tak ak sa niekomu niečo bude ľúbiť, dajte potom počas skupinovky vedieť, objednám a prepašujem :boss: :devil:
Last edited by mimapnd on 31 Oct 2021 18:09, edited 1 time in total.

User avatar
Oliver | 31
2K+
Posts: 2305
Location: Trenčín/Nová Dedinka
Contact:

Re: Papierovy-Modelar.sk - 18.10. - VIANOCNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 BUDE :)

Postby Oliver » 28 Oct 2021 23:17

Pri vzorke 0449 si rovno píš moje meno. :P
Po čom bude jeden kus?
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA

User avatar
johnny7 | 42
Wykonawca
Posts: 2874
Name: Jano
Location: Prievidza

Re: Papierovy-Modelar.sk - 18.10. - VIANOCNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 BUDE :)

Postby johnny7 » 29 Oct 2021 10:11

Su dost hrube, ale vzor je pekny, kvalitny. Tiez potom 449 vyskusam asi...
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster

User avatar
iconmaster | 37
Last man standing
Posts: 7647
Name: Peter Jankovič
Location: Želiezovce
Contact:

Re: Papierovy-Modelar.sk - 18.10. - VIANOCNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 BUDE :)

Postby iconmaster » 29 Oct 2021 11:34

Vďaka Matúš za skúšobnú objednávku a parádnu recenziu!
S tou Royal Mail je to sranda, možno im došlo palivo alebo čakali, kým nastúpi vodič z východnej Európy :P

Tie mierky podľa výrobcu asi môžeme fakt ignorovať. Do 1:25-ky vychádza rozmerovo najpresnejšia posledná varianta (453), no tá vzorka mi príde byť až moc "hustá".
Mne sa zo slzičkových pozdáva najviac 449 alebo 450 - neviem sa rozhodnúť, tak asi zoberiem z oboch po jednom pláte na skúšku. Takisto by som jeden bral aj z dvojslzičkového 447.

BTW - tá hrúbka a rozmery plátov sedia s tým čo deklaruje výrobca?
they are moulded in 0.020" (0.5mm) thick sheets, approximately 300 x 174mm
Pre info - kedysi som sem nahral katalógovú stranu s rozmermi vzorky slzičkového plechu:
Image

User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: Papierovy-Modelar.sk - 18.10. - VIANOCNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 BUDE :)

Postby mimapnd » 29 Oct 2021 19:55

Vďaka Matúš za skúšobnú objednávku a parádnu recenziu!
S tou Royal Mail je to sranda, možno im došlo palivo alebo čakali, kým nastúpi vodič z východnej Európy :P

Tie mierky podľa výrobcu asi môžeme fakt ignorovať. Do 1:25-ky vychádza rozmerovo najpresnejšia posledná varianta (453), no tá vzorka mi príde byť až moc "hustá".
Mne sa zo slzičkových pozdáva najviac 449 alebo 450 - neviem sa rozhodnúť, tak asi zoberiem z oboch po jednom pláte na skúšku. Takisto by som jeden bral aj z dvojslzičkového 447.

BTW - tá hrúbka a rozmery plátov sedia s tým čo deklaruje výrobca?
they are moulded in 0.020" (0.5mm) thick sheets, approximately 300 x 174mm
Pre info - kedysi som sem nahral katalógovú stranu s rozmermi vzorky slzičkového plechu:
Image
Cau Ico,
vidis, hrubku som zabudol napisat, ano je to 0,5mm.a ta 0453 bude skor pre 1:32, len tam si modelar bude musiet pohrat uz spominanou hrubkou. Cez vikend, by som chcel rozbehnut skupinovku, tak svoje priania potom tam :P .
Vas jezisko :haha: :haha:
Cus
M.

User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: Papierovy-Modelar.sk - ZIMNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 - 25.11.21

Postby mimapnd » 31 Oct 2021 18:25


ZIMNÁ SKUPINOVÁ OBJEDNÁVKA 2021

vydavateľstvá/eshopy:
papierovy-modelar.sk
Orlik - všetko, čo majú v eshope ako "skladom", nie len modely Orlik
Modelik - modely a lasery pre ne, rebrá alebo pásy, tak aj laserové doplnky ako sú matice, sieťky a lodné oné sa dajú nájsť v ponuke
RB Model - rôzne doplnky k modelom, napr. drevené sústružené hlavne pre modely 1:25, loďkárske doplnky v rôznych mierkach, mosadzné guľomety k lietadlám...
GPM- platí to isté ako Orlik, v poslednej dobe samá 3D bižutéria... modely išli bokom
Answer/Angraf/MPM/atd. - platí to isté ako Orlik
Seahorse - staroveké loďky a všetko, čo k nim patrí, lanká, plachty, drievka a ine oné
Shipyard - Vessel - Shipyard je Shipyard, modely starovekých lodiek, majákov a doplnkov k nim.
DrafModel - laserom vypaľované doplnky od výmyslu sveta.
Bumažnoje Modelirovanie - tak tu je kopec nových modelov, určite si niečo vyberiete.
plechy - objednal som 6 vzoriek, ale ak niekto chce, môžem objednať akýkoľvek vzor z ich stránky, plechy firmy Slaters Plastikard - odporúčam stránku vytlačiť, jednotlivé obrázky sú 1:1.
A este jeden novy (pre mna) vydavatel pribudne: Draccus, stranku ako taku nema, tak v ponuke ma toto:
1 Water decal wagon GHS 1/2017 @ 10.95€
2 Water decal wagon Rnh 2/2020 @ 12.05€
3 Cardboard model wagon GHS 1/2017 @ 14.68€
4 Cardboard model wagon Rnh 2/2020 @ 16.43€
5 Laser set wagon GHS 1/2017 @ 12.05€
6 Laser set wagon Rnh 2/2020 @ 21.25€

V prípade záujmu mi pošlite telegram ss-ku v správnom znení (hrubo zvýraznené su dôležité údaje):

Vaše meno - Váš email
Vaša adresa
- kto mi nenapíše adresu do ssky potvrdzujúcej platbu, vymažem :P

?ks x Vydavateľstvo - kód produktu (najlepšie by bol samostatný link, ak sa dá - platí hlavne pre Angraf, Orlik, GPM, DrafModel)

Ja Vám následne, nie hneď, odpíšem koľko a kam, platba vored na účet. A poprosím Vás, aby ste si aj skontrolovali, či Vám zaratávam správne veci, nie som neomylný.
Uzávierku si stanovíme na 25.11.2021.
A ešte jedna veľmi dôležitá novinka: tentokrát budem objednávky rozdeľovať a baliť ja, čiže je viac než pravdepodobné, že Vám balíčky s modelmi dorazia až po novom roku. Verím, že Vás to neodradí a vážim si Vašu trpezlivosť. Moja drahá polovička má toho viac než dosť a keď som jej povedal, že bude skupinovka, tak len prekrútila očami :haha:

Zatiaľ čus :victory:
Matúš
Last edited by mimapnd on 01 Nov 2021 23:51, edited 2 times in total.

User avatar
Oliver | 31
2K+
Posts: 2305
Location: Trenčín/Nová Dedinka
Contact:

Re: Papierovy-Modelar.sk - ZIMNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 - 25.11.21

Postby Oliver » 31 Oct 2021 20:49

Ahoj Matuš,

s dovolením si tu svoje položky vypíšem, nakoľko môže do 25.11. dôjsť k úpravám a nerád by som ťa za každým otravoval v SS.
Po 25. novembri, prosím, považuj tento môj príspevok za aktuálny a teda správny. Ja si nastavím pripomienku, aby som ti jeho finálne znenie preposlal aj s ostatnými údajmi do SS, ale keby sa to náhodou nepodarilo ... len ma šťuchni.
:big smile:

1x Pz. Kpfw. VI TIGER - Standard PLUS (https://www.drafmodel.pl/akcesoria-do-m ... -plus.html)
1x Pz. Kpfw. V Panther - Standard PLUS (https://www.drafmodel.pl/akcesoria-do-m ... -plus.html)
1x Stalowy most kolejowy z torami - model wycięty laserem (http://www.answer.pl/pl/kolej/1470-stal ... serem.html)

Z tých plechov by som poprosil po jednom kuse z dvoch druhov.
1x vzorka 0449
1x vzorka 0446 (tú si zatiaľ neobjednával a tak neviem posúdiť, či by bola vhodná do mierky 1:25)

A tento web http://www.papierovy-modelar.sk nemáš v zozname vyššie. Môžem aj z neho? :P
1x 042 Model Hobby - PzKpfw II Ausf. F - 1:25 (http://www.papierovy-modelar.sk/mh042au ... 0Ausf.%20F)
1x GPM-188 - M4A3 SHERMAN GPM 188 (https://sklep.gpm.pl/akcesoria/elementy ... an-gpm-188)

Ďakujem Ježiškovi už teraz.
Veľmi rád si počkám do nového roku.
:victory:
Last edited by Oliver on 24 Nov 2021 12:49, edited 6 times in total.
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA

User avatar
kreyson79 | 47
Posts: 115
Name: Roman Kryston

Re: Papierovy-Modelar.sk - ZIMNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 - 25.11.21

Postby kreyson79 » 31 Oct 2021 21:49

S dovolením tiež si to tu odložím ako Oliver. A šturim dôveru Matúšovi že to stihne pod stromček :P
1x T2D Śląsk : https://modelik.pl/2101-slask-p-1827.html
1x ŚLĄSK laser : https://modelik.pl/2101w-slask-laser-p-1830.html
1 x Lokomotywa elektryczna E 92 : https://sklep.orlik-models.pl/modele-ka ... -e-92.html
1x DŹWIG "SIEDLECKI"-wyciety laserem : https://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/k ... ty-laserem
1x DŹWIG "OSTROWIECKI" HO-wyciety laserem : https://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/k ... ty-laserem
1x DŹWIG obrotowy z zasiekiem HO -wyciety laserem : https://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/k ... ty-laserem
1x Ł-34 GPM 560 (wznowienie RENOVA MODEL) Komplet Model i zestaw laserowy : https://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/p ... w-laserowy
Last edited by kreyson79 on 25 Nov 2021 00:10, edited 5 times in total.
hotovo: Lokomotíva KÖFF II Angraf
na stole : Siemens Halske Bo WAK

Return to “e-shopy // e-shops”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests