Re: Papierovy-Modelar.sk - Dôležité info
Posted: 08 Sep 2012 21:52
...a lepte...
Slovak modelers forum
https://pm.mymon.name:443/
Ok.Nazdar Matúš,
taká skromná otázočka. Nad http://wak.pl si neuvažoval? Viem, že ich produkciu majú v ponuke GPM aj Orlik, ale teraz vydali celkom peknú novinku (Lightning) a obávam sa, že do konca uzávierky skupinovky u týchto predajcov ešte nebude v ponuke.
Vďaka
HlavaXXII
Hoši holky,Cafce
Milovnici P-38 od WAK to stihnu s odretymi usami. Vychadza 22.6.
https://www.wak.pl/p-38h-lightning-p-2838.html