Re: WOROSZYLOWIEC /GPM/ 1:25
Posted: 08 Oct 2013 14:39
leto konci, prichadzaju dlhe zimne vecery, chcel som sa znovu vratit k modelarceniu. ale kaslem na to...
lepit to vie, malovat tovie, fotit to vie... paradna praca
lepit to vie, malovat tovie, fotit to vie... paradna praca