Page 8 of 8

Re: WOROSZYLOWIEC /GPM/ 1:25

Posted: 08 Oct 2013 14:39
by laki
leto konci, prichadzaju dlhe zimne vecery, chcel som sa znovu vratit k modelarceniu. ale kaslem na to...
lepit to vie, malovat tovie, fotit to vie... paradna praca :victory:

Re: WOROSZYLOWIEC /GPM/ 1:25

Posted: 09 Nov 2013 20:08
by Marian
Videl som dnes na výstave v B.B. aj ostatné tvoje diela jednoducho nádhera.

Re: WOROSZYLOWIEC /GPM/ 1:25

Posted: 05 Jan 2014 11:13
by terenkoza
halo :victory:

pozrite sa co som vykonal...



Re: WOROSZYLOWIEC /GPM/ 1:25

Posted: 05 Jan 2014 12:28
by juraj_ziacik
No hurá, už som čakal kedy sa to zapráši, zašpiní.....nádhera!! :dribble:

Re: WOROSZYLOWIEC /GPM/ 1:25

Posted: 05 Jan 2014 13:18
by Panther
Och ako si len mohol... :too sad: Ale nie dobré to je. :wink: Niečo ako keď sa čistý umytý stroj preženie po prašnej ceste

Re: WOROSZYLOWIEC /GPM/ 1:25

Posted: 05 Jan 2014 13:32
by Miso122
Čakal som, čakal som a aj som sa dočkal :)

Re: WOROSZYLOWIEC /GPM/ 1:25

Posted: 05 Jan 2014 20:22
by balu11
Podle mne, bomba. Špicově namáknutý model a patina je mňamka. Tohle určitě po asfaltkách nejezdilo a patina to pěkně vystihuje. :big smile: