Page 8 of 8

Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Posted: 03 Jan 2016 13:50
by Oliver
Ďakujem chalani ešte raz. :big smile:

Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Posted: 08 Jan 2016 21:08
by Kovář
Za mě je to krásná práce. Greif je nádherný model a na jeho stavbu se vždycky rád podívám. Sám jsem při jeho stavbě měl podobné myšlenky - není to na mě moc těžké? Atd. Ale když se model dokončí je prostě super, ostatně jako všechny 250 - tky od GPM. Jinak se ti sbírka válečných modelů pěkně rozrůstá. Jen tak dál!!!

Re: Sd.Kfz. 250/3 - "Greif" /GPM/ 1:25

Posted: 09 Jan 2016 20:21
by Oliver
Ďakujem pekne.
Presne ako píšeš, na poličke sa pekne vyníma - stálo to za to! Ešte rád by som niekedy 251/1 Ausf. C, ale to je zatiaľ v nedohľadne ..