Page 8 of 9

Re: Sd.Kfz. 251/1 Ausf. C /GPM/ 1:25

Posted: 25 Dec 2017 21:50
by sako1
Gratulujem, sledoval som celý čas, Oliverova čistostavba, pre mňa paráda :victory:
m.

Re: Sd.Kfz. 251/1 Ausf. C /GPM/ 1:25

Posted: 26 Dec 2017 21:38
by omron22
Gratulujem k dokonceniu...nadherna robota

Re: Sd.Kfz. 251/1 Ausf. C /GPM/ 1:25

Posted: 27 Dec 2017 09:44
by Oliver
Ďakujem chalani ešte raz. :big smile:

Re: Sd.Kfz. 251/1 Ausf. C /GPM/ 1:25

Posted: 27 Dec 2017 11:16
by Brzdič
Krásný kousek. :big smile:

Re: Sd.Kfz. 251/1 Ausf. C /GPM/ 1:25

Posted: 27 Dec 2017 11:37
by Fito
Toto som si všimol až teraz, veľmi pekne si to spravil, a tá rýchlosť, paráda.
Jediné, či mi inak na perfektne spravenom modeli nepasuje, je ten spodný okraj plachty. Vyzerá trošku neprirodzene, je tam podľa mňa moc čistá hrana a niečo mi tam vizuálne chýba.
Nejaké olemovanie, úväzové dierky, alebo aspoň prešitie okraja.
Inak fakt krásny kúsok.

Re: Sd.Kfz. 251/1 Ausf. C /GPM/ 1:25

Posted: 28 Dec 2017 16:56
by Oliver
Vychádzal som predovšetkým z tejto fotografie, kde mi nepríde, že by okraje boli urobené nejak inak ako som znázornil ja:


Ale ináč vďaka za pochvaly samozrejme. :victory:

Re: Sd.Kfz. 251/1 Ausf. C /GPM/ 1:25

Posted: 29 Dec 2017 13:35
by Kovář
Hezká práce, super modýlek. Tyto modely mám opravdu rád. Moc se mi to líbí.

Re: Sd.Kfz. 251/1 Ausf. C /GPM/ 1:25

Posted: 29 Dec 2017 22:27
by Oliver
Ďakujem. :big smile: Tie staršie modely majú stále niečo doseba.
Krátko pred koncom roku som ešte stihol dorobiť videjko: https://www.youtube.com/watch?v=JjpXXgbACfM. V ôsmych minútkach je zahrnutá celá stavba. :wink:

Re: Sd.Kfz. 251/1 Ausf. C /GPM/ 1:25

Posted: 03 Jan 2018 22:19
by martin1807
Veľmi pekná čistostavba. Gratulujem k dokončeniu. :still dreaming:

Re: Sd.Kfz. 251/1 Ausf. C /GPM/ 1:25

Posted: 05 Jan 2018 20:19
by Oliver
Ďakujem ešte raz. :)