TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Re: Papierovy-Modelar.sk - Dôležité info

Forum rules

  • Táto sekcia slúži na komerčné ponuky predaja/kúpy modelov a modelárskeho príslušenstva, ktoré predajcovia ponúkajú v rámci výkonu podnikateľskej činnosti.
  • Administrátor fóra nenesie žiadnu zodpovednosť za obsah a pravdivosť tu uvedených ponúk, pričom z predaja v tejto sekcii uvedeného tovaru mu neplynie žiaden zisk.

V prípade záujmu o otvorenie novej témy kontaktujte administrátora.
User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: Papierovy-Modelar.sk - Dôležité info

Postby mimapnd » 08 Sep 2012 21:52

...a lepte...
Last edited by mimapnd on 19 Jun 2024 19:13, edited 89 times in total.

User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: Papierovy-Modelar.sk - Vianočná Skupinovka SPRACOVANIE

Postby mimapnd » 12 Dec 2022 21:30

Novinky or Rippera si zajtra vyzdvihneme na Poste...
RW91 - Praga V3S-S Rychlosklápač - 1:32
RW92 - Praga S5T-2 3S a S5T-3 3S - 1:32

:victory:
M.


User avatar
Oliver | 31
2K+
Posts: 2305
Location: Trenčín/Nová Dedinka
Contact:

Re: Papierovy-Modelar.sk - Vianočná Skupinovka SPRACOVANIE

Postby Oliver » 16 Dec 2022 01:07

Pani,
dnes vecer vam zacnu chodit SSky s rekapitulaciou a platobnymi instrukciami.
:victory:
M.
Ludkovia,
aby ste vedeli, je Vas spolu 28 :shocked: a to Vas bolo len 15nast vo stvrtok tusim ... vcera som pracoval do dnesneho rana aby som to vsetko spisal... rozposlal som zatial 24 pacientov, uz len styria :victory:
Tak zatial.
M.
Ahoj Matúš,
jak si na tom s objednávkou? Lebo mne neprišli doteraz žiadne inštrukcie. Ak si na mňa zabudol, tak nevadí, nabudúce. :big smile:
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA

User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: Papierovy-Modelar.sk - Vianočná Skupinovka ...už onedlho ;)

Postby mimapnd » 23 Dec 2022 09:28

Modelári, modelárky,
je to už neuveriteľných 10 rokov, čo som tu s Vami. Chcem Vám popriať veľa zdravia a rodinnej pohody tieto Vianoce.
Ďakujem Vám za podporu, trpezlivosť a priazeň.
:victory:
Merry Christmas lads and lasses!
Čus
M.

User avatar
Fito | 51
Admin
Posts: 5579
Name: Fito
Location: Na východ od Blavy
Contact:

Re: Papierovy-Modelar.sk - Vianočná Skupinovka ...už onedlho ;)

Postby Fito » 23 Dec 2022 14:45

10 rokov vravíš ?
Image

Ja som s tvojimi službami veľmi spokojný.
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

User avatar
WanRayen | 49
Papierovy Kopernik
Posts: 3272
Name: Tino
Location: Prievidza
Contact:

Re: Papierovy-Modelar.sk - Vianočná Skupinovka ...už onedlho ;)

Postby WanRayen » 23 Dec 2022 19:03

tak tak. Nadmieru spokojný. :wink:

User avatar
Oliver | 31
2K+
Posts: 2305
Location: Trenčín/Nová Dedinka
Contact:

Re: Papierovy-Modelar.sk - Vianočná Skupinovka ...už onedlho ;)

Postby Oliver » 23 Dec 2022 22:52

Myslím, že nespokojný tu nebude nikto.
Aj ja prajem všetkým vám na fóre krásne sviatky. :big smile:
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA

User avatar
Svo | 46
Posts: 265
Name: Švo

Re: Papierovy-Modelar.sk - Vianočná Skupinovka ...rozdelené, zabalené, rozposielam ;)

Postby Svo » 29 Dec 2022 18:57

Dorazilo v poriadku, ďakujem :victory: .
Galéria Švo
Večný začiatočník...

User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Re: Papierovy-Modelar.sk - Vianočná Skupinovka ...rozdelené, zabalené, rozposielam ;)

Postby spider » 30 Dec 2022 09:43

Mne včera tiež dorazil balík, ďakujem!
Je tu však jedna chybička. K modelu ZSU-57-2 som chcel doplnky a sieťky, no poslali doplnky a pásy. Akože nič sa nestalo, sieťky dokúpim nabudúce, ale teda tie pásy ti pošlem naspäť?
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: Papierovy-Modelar.sk - Vianočná Skupinovka ...rozdelené, zabalené, rozposielam ;)

Postby mimapnd » 30 Dec 2022 18:18

Mne včera tiež dorazil balík, ďakujem!
Je tu však jedna chybička. K modelu ZSU-57-2 som chcel doplnky a sieťky, no poslali doplnky a pásy. Akože nič sa nestalo, sieťky dokúpim nabudúce, ale teda tie pásy ti pošlem naspäť?
A kua,
toto je uz druhy pruser od Answeru, a to som ich uz chcel pochvalit... minulu skupinovku to bolo tip top... sietky si zapisem a dodam pri dalsej skupinovke ak nie skor.
Cus
M.

Return to “e-shopy // e-shops”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests