http://lisinovic.blog.sme.sk/c/385196/v ... ml?ref=tit
Stala expo 1200 modelov. Samozrejme prva foto a na nej zvonica z brezna. Nie to nieje nahoda
Budeme mat aj my niekedy nieco v takom rozsahu ??
815-7 je spravneKtoré označenie tej Tatry je správne? 815-7 alebo 817? S tým druhým označením som sa v článku stretol prvý raz.
Dnes sme mali úraz. Jedna lastovička vypadla a náš kocúr Beny ju doniesol manželke ku nohám (asi aby mu ju požula
Nabudúce to skús takto https://www.youtube.com/watch?v=Xc2UXUwp6No, je to tiež niekde v rakúsku
Lastovičky bežne mávajú ploštice a podobnú háveď, ale u nás vnútri sme ich ešte zatiaľ nezaregistrovali...ostali po nich dáke blšky alebo čo to bolo. U vás sú tiež?
To je na tej priehrade, kde sme boli my. Pre mňa už to, že som zišiel na ten balkón, bolo prekonanie samého seba, mám totiž panický strach z výšok, na bungy-jumping by ma nikto nikdy nenahovoril...
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest