Page 9 of 28

Re: GPM

Posted: 11 Jun 2015 20:46
by Weselan
TK 3.Cena 40 zlotých.

Re: GPM

Posted: 11 Jun 2015 21:28
by majos
Soudruzi podrazeli.... este ze ma to nelaka. Uz aby zacali robit papieraky v Kitanii. Hladaj paralelu v plaste... m

Re: GPM

Posted: 12 Jun 2015 21:45
by Weselan
Lodička-cena 110 zlotých

Re: GPM

Posted: 14 Jun 2015 06:15
by Weselan
Armata CANET 100 mm,cena 35 zlotých

Re: GPM

Posted: 15 Aug 2015 13:01
by vasik1
GPM ponúklo nové náhľady:

85 mm armata plot 52-K M1939



http://sklep.gpm.pl/zapowiedzi/85-mm-ar ... 52-k-m1939

Sd.Kfz 251/23



http://sklep.gpm.pl/zapowiedzi/sd-kfz-251/23

sIG 33 (Sturminfanteriegeschütz 33 B)



http://sklep.gpm.pl/zapowiedzi/sig-33-s ... schtz-33-b

T-34/76 "ZITADELLE"



http://sklep.gpm.pl/zapowiedzi/t-34/76-zitadelle

T-55 ENIGMA



http://sklep.gpm.pl/zapowiedzi/t-55-enigma

Moje prvé dojmy sú trocha rozpačité. Celé to je nejaké "krabičkové", ale snáď si nájdu svojich staviteľov :shocked:

Re: GPM

Posted: 18 Aug 2015 21:28
by jacky
vasik1 úplne s tebou súhlasím, od GPM sme zvyknutí na iné modely :confuse:

Re: GPM

Posted: 31 Aug 2015 13:47
by Trak-Tor
Digitálna tlač robí zázraky.
Staršie modely RAFAŁA CIESIESIELSKIEGO v nových kabátoch.
Podľa popisu každý je možné postaviť v jednoduchšej, alebo zložitejšej verzii.




:wink:

Re: GPM

Posted: 31 Aug 2015 13:51
by Trak-Tor
A aby som nezabudol, toto má už obálku:



:bad smile:

Re: GPM

Posted: 31 Aug 2015 14:04
by Sumec
Meter na meter, to je kolos :shocked:

Re: GPM

Posted: 02 Sep 2015 19:16
by Weselan
Kolos už má i cenu-150 zlotých,v akci s lejzry za 200 zlotých.