Moje prvé dojmy sú trocha rozpačité. Celé to je nejaké "krabičkové", ale snáď si nájdu svojich staviteľov
Re: GPM
Posted: 18 Aug 2015 21:28
by jacky
vasik1 úplne s tebou súhlasím, od GPM sme zvyknutí na iné modely
Re: GPM
Posted: 31 Aug 2015 13:47
by Trak-Tor
Digitálna tlač robí zázraky.
Staršie modely RAFAŁA CIESIESIELSKIEGO v nových kabátoch.
Podľa popisu každý je možné postaviť v jednoduchšej, alebo zložitejšej verzii.