Page 9 of 10
Re: Orlik
Posted: 23 Nov 2022 15:07
by Trak-Tor
Tak toto som obdivoval už keď to maník (kangaroo) na konraduse vyrábal:
konradus.com/forum
Super, že sa to podarilo aj vydať.
Má tam aj veľa iných zaujímavých kúskov.
Niektoré dal aj na stiahnutie.

Re: Orlik
Posted: 23 Nov 2022 15:23
by Trak-Tor
Inak v tejto várke dali aj jednu lokomotívku:

Niečo pre fajnšmekrov...

Re: Orlik
Posted: 24 Nov 2022 10:55
by Saskardin
Inak v tejto várke dali aj jednu lokomotívku:

Niečo pre fajnšmekrov...

Pekná...zmestí sa do vitríny, nie ako tá nová elektrická od Modelleru (ktorú si kôli tomu zrejme nekúpim - fakt sú to príšerné obludy, a cena dosť ujetá). Možno sa dám presvedčiť

Re: Orlik
Posted: 17 Mar 2023 01:26
by martin1807
Re: Orlik
Posted: 19 Jul 2023 11:16
by Trak-Tor
Re: Orlik
Posted: 07 Sep 2023 16:15
by Trak-Tor
Opäť staršie modely, ale vraj vynovené, s menšími úpravami:

Re: Orlik
Posted: 18 Dec 2023 22:57
by Trak-Tor
Re: Orlik
Posted: 02 Feb 2024 14:10
by spider
Re: Orlik
Posted: 02 Feb 2024 19:46
by iconmaster
Pekný pohrebák
Aj mi boli podvedome známe tieto modely, predpokladám, že je to reedícia
modelov Łukasza Fuczeka.
Re: Orlik
Posted: 02 Feb 2024 19:52
by spider
Áno, bude to asi ono. Nie sú to síce nejak extra detailné modely, ale ako nejaký doplnok do diorámy v podobe odstaveného vraku by to bolo fajn. Konečne zmena po tých “Polonezoch a Staroch”
