rozhledna na Zadově


a tady dovolenkové galeje - rozhledna Boubín. Nahoru a dolů 3 hodiny na přímém slunci, bez jediného mráčku. Ve stínu bylo nějakých 38 stupňů


Březinka u Tachova


Veselý vrch u Mokrska










Ej ale dobre bolo, piatok po ubytku sme stihli všetky 4 hlavné skupiny, aj keď na Kreator sme neostali do konca, bo synátorovi to už nesedelo, sobota malý výletík do Hronseku a Zvolena a potom ďalších 5 kapiel so skvelou bodkou na záver, skrátka Tobias & company to vie. Cestu naspäť sme zvládli v pohode, dnes už len dospať a baterky mám dobité minimálne do marca (Avantasia).
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests