TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Čo ma teší...

User avatar
group b | --
2K+
Posts: 2078
Name: Tomáš

Re: Čo ma teší...

Postby group b » 13 Aug 2015 14:12

my si s manželkou jako tradičně užili dovolenou, jak jinak.
rozhledna na Zadově
Image
Image

a tady dovolenkové galeje - rozhledna Boubín. Nahoru a dolů 3 hodiny na přímém slunci, bez jediného mráčku. Ve stínu bylo nějakých 38 stupňů
Image
Image

Březinka u Tachova
Image
Image

Veselý vrch u Mokrska
Image
Image
moje webové stránky kde naleznete mojí tvorbu - modely nejen automobilů | za obzorem

User avatar
pet1972 | 53
Posts: 1827
Name: Peter Kováč
Location: Levice
Contact:

Re: Čo ma teší...

Postby pet1972 » 17 Aug 2015 22:40

Dvojdňová permanentka :victory:


User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: Čo ma teší...

Postby toudi_sk » 21 Aug 2015 15:23

že ma netrápi lepenie určitých druhov modelov, juch! :victory:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: Čo ma teší...

Postby petopato » 21 Aug 2015 16:44

Že ma naše zdravotníctvo zbavilo dvojmesačného trápenia :victory:
Pozor, len pre silné povahy https://www.youtube.com/watch?v=u9O-kKSxKi0

User avatar
vasik1 | 47
Pán učiteľ
Posts: 1815
Name: Peter Vasaráb
Location: Partizánske

Re: Čo ma teší...

Postby vasik1 » 21 Aug 2015 20:02

Vidíte ich, smotánku! Jeden si dá operovať kĺby v Plzni, druhý sa kuríruje v Innsbrucku a tretí v North Jersey :P
Tak skoré uzdravenie, nech dokončíš tie svoje omaľovánky.

User avatar
iconmaster | 37
Last man standing
Posts: 7647
Name: Peter Jankovič
Location: Želiezovce
Contact:

Re: Čo ma teší...

Postby iconmaster » 21 Aug 2015 21:47

Ma tesi, ze legenda zo Siah je po zdravotnej "generalke". Skore uzdravenie stary, a nech to vydrzi co najdlhsie :wink:

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: Čo ma teší...

Postby toudi_sk » 21 Aug 2015 21:54

:victory:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: Čo ma teší...

Postby petopato » 22 Aug 2015 06:48

Vďaka, dúfam, že na čas bude so šutrami pokoj...teraz som vytiahol 3,5 roka. :victory:

User avatar
pet1972 | 53
Posts: 1827
Name: Peter Kováč
Location: Levice
Contact:

Re: Čo ma teší...

Postby pet1972 » 23 Aug 2015 12:04

Dvojdňová permanentka :victory:

Ej ale dobre bolo, piatok po ubytku sme stihli všetky 4 hlavné skupiny, aj keď na Kreator sme neostali do konca, bo synátorovi to už nesedelo, sobota malý výletík do Hronseku a Zvolena a potom ďalších 5 kapiel so skvelou bodkou na záver, skrátka Tobias & company to vie. Cestu naspäť sme zvládli v pohode, dnes už len dospať a baterky mám dobité minimálne do marca (Avantasia).

User avatar
vasik1 | 47
Pán učiteľ
Posts: 1815
Name: Peter Vasaráb
Location: Partizánske

Re: Čo ma teší...

Postby vasik1 » 23 Aug 2015 13:38

Síce za nekresťanské peniaze, ale moje nové topánky:



kúpil som to úplne nechtiac v Zlatých Moravciach v Army shope http://www.armyshop.sk
Nijako ma tento typ obchodov nelákal, no keď som tam vošiel...170 eur v ťahu :victory:

Return to “Rest room // Rest Room”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests