Page 81 of 163

Re: Čo ma teší...

Posted: 13 Aug 2015 14:12
by group b
my si s manželkou jako tradičně užili dovolenou, jak jinak.
rozhledna na Zadově
Image
Image

a tady dovolenkové galeje - rozhledna Boubín. Nahoru a dolů 3 hodiny na přímém slunci, bez jediného mráčku. Ve stínu bylo nějakých 38 stupňů
Image
Image

Březinka u Tachova
Image
Image

Veselý vrch u Mokrska
Image
Image

Re: Čo ma teší...

Posted: 17 Aug 2015 22:40
by pet1972
Dvojdňová permanentka :victory:


Re: Čo ma teší...

Posted: 21 Aug 2015 15:23
by toudi_sk
že ma netrápi lepenie určitých druhov modelov, juch! :victory:

Re: Čo ma teší...

Posted: 21 Aug 2015 16:44
by petopato
Že ma naše zdravotníctvo zbavilo dvojmesačného trápenia :victory:
Pozor, len pre silné povahy https://www.youtube.com/watch?v=u9O-kKSxKi0

Re: Čo ma teší...

Posted: 21 Aug 2015 20:02
by vasik1
Vidíte ich, smotánku! Jeden si dá operovať kĺby v Plzni, druhý sa kuríruje v Innsbrucku a tretí v North Jersey :P
Tak skoré uzdravenie, nech dokončíš tie svoje omaľovánky.

Re: Čo ma teší...

Posted: 21 Aug 2015 21:47
by iconmaster
Ma tesi, ze legenda zo Siah je po zdravotnej "generalke". Skore uzdravenie stary, a nech to vydrzi co najdlhsie :wink:

Re: Čo ma teší...

Posted: 21 Aug 2015 21:54
by toudi_sk
:victory:

Re: Čo ma teší...

Posted: 22 Aug 2015 06:48
by petopato
Vďaka, dúfam, že na čas bude so šutrami pokoj...teraz som vytiahol 3,5 roka. :victory:

Re: Čo ma teší...

Posted: 23 Aug 2015 12:04
by pet1972
Dvojdňová permanentka :victory:

Ej ale dobre bolo, piatok po ubytku sme stihli všetky 4 hlavné skupiny, aj keď na Kreator sme neostali do konca, bo synátorovi to už nesedelo, sobota malý výletík do Hronseku a Zvolena a potom ďalších 5 kapiel so skvelou bodkou na záver, skrátka Tobias & company to vie. Cestu naspäť sme zvládli v pohode, dnes už len dospať a baterky mám dobité minimálne do marca (Avantasia).

Re: Čo ma teší...

Posted: 23 Aug 2015 13:38
by vasik1
Síce za nekresťanské peniaze, ale moje nové topánky:



kúpil som to úplne nechtiac v Zlatých Moravciach v Army shope http://www.armyshop.sk
Nijako ma tento typ obchodov nelákal, no keď som tam vošiel...170 eur v ťahu :victory: