Re: Čo ma teší...
Posted: 13 Aug 2015 14:12
my si s manželkou jako tradičně užili dovolenou, jak jinak.
rozhledna na Zadově


a tady dovolenkové galeje - rozhledna Boubín. Nahoru a dolů 3 hodiny na přímém slunci, bez jediného mráčku. Ve stínu bylo nějakých 38 stupňů


Březinka u Tachova


Veselý vrch u Mokrska


rozhledna na Zadově


a tady dovolenkové galeje - rozhledna Boubín. Nahoru a dolů 3 hodiny na přímém slunci, bez jediného mráčku. Ve stínu bylo nějakých 38 stupňů


Březinka u Tachova


Veselý vrch u Mokrska


