Niekto na betu???
TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Čo ma teší...
Re: Čo ma teší...
Ni , to je Fordson N "Campbell" 1940 /mimapnd+atlon+braintech/ 1:16 v elektronickej forme
Niekto na betu???
Niekto na betu???
Armin is the best
Re: Čo ma teší...
Tak konecne sme to dotiahli do konca. Nateseny som ako male decko. Krasne si sa s tym pohral.
Re: Čo ma teší...
Posli betu. 
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat
- Štefan Húska | 44
- 2K+
- Posts: 2701
- Name: Štefan Húska
- Location: Saalbach Österreich
Re: Čo ma teší...
Servus kamarát moj najlepší moj najlepší kamarát, keby si ten bren gun zrobil v 1:25?
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu
Musím lepiť kým mám slinu
Re: Čo ma teší...
Halo
Toto je niekto od nas?? Viete niekto nieco o tom ??
http://gpm.pl/galeria-uzytkownikow/liaz-100-55d
Toto je niekto od nas?? Viete niekto nieco o tom ??
http://gpm.pl/galeria-uzytkownikow/liaz-100-55d
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat
Re: Čo ma teší...
bude to asi tato z Polska http://www.konradus.com/forum/read.php? ... ply_281160
Re: Čo ma teší...
Papierový člen plastikového klubu
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest