TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Čo ma teší...

User avatar
atlon | 48
Pán laserov
Posts: 1668
Name: attila
Location: Nitra, Levice
Contact:

Re: Čo ma teší...

Postby atlon » 01 Sep 2015 10:05

Ni , to je Fordson N "Campbell" 1940 /mimapnd+atlon+braintech/ 1:16 v elektronickej forme :wink:

Niekto na betu???
Armin is the best

User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: Čo ma teší...

Postby mimapnd » 01 Sep 2015 10:12

:victory:
Tak konecne sme to dotiahli do konca. Nateseny som ako male decko. Krasne si sa s tym pohral.

terenkoza | --
2K+
Posts: 2300
Name: marek

Re: Čo ma teší...

Postby terenkoza » 01 Sep 2015 10:36

Posli betu. :victory:
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

User avatar
Štefan Húska | 44
2K+
Posts: 2701
Name: Štefan Húska
Location: Saalbach Österreich

Re: Čo ma teší...

Postby Štefan Húska » 01 Sep 2015 18:09

Servus kamarát moj najlepší moj najlepší kamarát, keby si ten bren gun zrobil v 1:25?
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

User avatar
atlon | 48
Pán laserov
Posts: 1668
Name: attila
Location: Nitra, Levice
Contact:

Re: Čo ma teší...

Postby atlon » 01 Sep 2015 18:13

mozem sa na to kuknut, ale to uz bude velmo jednoduche :wink:
Armin is the best

terenkoza | --
2K+
Posts: 2300
Name: marek

Re: Čo ma teší...

Postby terenkoza » 15 Sep 2015 14:45

Halo :victory:

Toto je niekto od nas?? Viete niekto nieco o tom ??

http://gpm.pl/galeria-uzytkownikow/liaz-100-55d
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

User avatar
Dody | 36
Posts: 1245
Name: Dominik
Location: Borský Mikuláš / Ružomberok
Contact:

Re: Čo ma teší...

Postby Dody » 15 Sep 2015 18:56


User avatar
sony | 41
2K+
Posts: 2968
Name: Martin Seemann
Location: Banská Bystrica

Re: Čo ma teší...

Postby sony » 22 Sep 2015 21:33

Teší ma, teší a ešte ako veľmi :victory:

http://papermodelers.sk/viewtopic.php?f ... 82#p158882
Papierový člen plastikového klubu

User avatar
pet1972 | 53
Posts: 1827
Name: Peter Kováč
Location: Levice
Contact:

Re: Čo ma teší...

Postby pet1972 » 27 Sep 2015 21:31

:victory: Majster sveta 2015 :victory:

Image

User avatar
Trak-Tor | 54
2K+
Posts: 3784
Name: Juraj
Location: Bratislava
Contact:

Re: Čo ma teší...

Postby Trak-Tor » 27 Sep 2015 21:38

Videl som akurát posledné 3 minúty...
Aký kráľ! :victory:
Gratulácia!
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

Return to “Rest room // Rest Room”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest