TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Čo ma teší...

User avatar
vasik1 | 47
Pán učiteľ
Posts: 1815
Name: Peter Vasaráb
Location: Partizánske

Re: Čo ma teší...

Postby vasik1 » 27 Sep 2015 22:02

...a ja že budem prvý, kto sa tu bude vytešovať. SAGAN je fenomenálny - húkal som na telku ako zmyslov zbavený :victory: :victory: :victory:

User avatar
atlon | 48
Pán laserov
Posts: 1668
Name: attila
Location: Nitra, Levice
Contact:

Re: Čo ma teší...

Postby atlon » 27 Sep 2015 22:54

netreba ani telku sledovať a viem o tom :haha: na FB samé statusy o Saganovi :wink: Ale aj ja sa pripájam ku gratulácii, chalan je proste TOP :victory:

a čo mňa teší? že som sa zasa dokopal k vejtre :haha:
Armin is the best

User avatar
atlon | 48
Pán laserov
Posts: 1668
Name: attila
Location: Nitra, Levice
Contact:

Re: Čo ma teší...

Postby atlon » 28 Sep 2015 16:25


:victory:
Armin is the best

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: Čo ma teší...

Postby toudi_sk » 28 Sep 2015 17:56

teší ma, že nový výzor fóra ma odučí vysedávať pri kompe, JÓÓÓ :victory:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

User avatar
Štefan Húska | 44
2K+
Posts: 2701
Name: Štefan Húska
Location: Saalbach Österreich

Re: Čo ma teší...

Postby Štefan Húska » 28 Sep 2015 19:51

Toudi tak za toto by som ti dal LIKE keby sa to dalo :haha:
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

User avatar
serpens | 42
a.k.a. hado
Posts: 8906
Name: Miro
Location: Žilina
Contact:

Re: Čo ma teší...

Postby serpens » 29 Sep 2015 16:42

teší ma, že nový výzor fóra ma odučí vysedávať pri kompe, JÓÓÓ :victory:
Pockaj s rozhodnutim kym to nebude hotove. Ale za tu dobu mozno zlep aj daky model.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

User avatar
majos | 51
Posts: 927
Name: Marian
Location: Planeta Zem. So vsetkymi pros and cons.

Re: Čo ma teší...

Postby majos » 29 Sep 2015 19:53

Zdar,

No chcel som povodne prispiet sem, ale nejde mi vlozit fotku. Hodilo mi to takyto odkaz a dragnut mi to neslo ani za nic...


Nesprávna prípona súboru.
Súbor: file_1a0e73e8s1uukigsjjt1vqh1f0jr

Este sa mi niekedy pri nacitani neukaze prave rolovatko, a musim refresnut stranku. Nikde inde mi to nerobi, teda okrem topiek:))

Ma este niekto problem s macom?
Aloha, M
Zilinsky primat(or) v starej forme. Aj Anicka z Cadecky:)
https://www.youtube.com/watch?v=MaR3eZJEQIs
A dalsi Janko:
https://www.youtube.com/watch?v=BBbQbMWQF1o

User avatar
borog34 | 51
2K+
Posts: 2195
Name: Boris
Location: doma

Re: Čo ma teší...

Postby borog34 » 03 Oct 2015 10:11

Teší ma celkom solídne rozrastajúca sa zbierka agrotechniky a aj to že sa mi vracia chuť aj na náročnejšie modely, tak dúfam že mi to vydrží na dlhšie obdobie ako to bolo doteraz :big smile:
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: Čo ma teší...

Postby toudi_sk » 03 Oct 2015 13:13

dnes cestou z burzy starých rároh starožitností v Trenčíne som videl za Hrubým šúrom na poli peknú variantu Zetor 50, vpredu balóny, vzadu dvojmontáž, skoro ako čisté duše, používajú to tí, čo predávajú trávnaté koberce, aj nejaký valec za tým mal
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

User avatar
serpens | 42
a.k.a. hado
Posts: 8906
Name: Miro
Location: Žilina
Contact:

Re: Čo ma teší...

Postby serpens » 03 Oct 2015 17:57

Mavaju na tych burzach aj staru elektroniku?
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Return to “Rest room // Rest Room”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest