Page 84 of 163
Re: Čo ma teší...
Posted: 27 Sep 2015 22:02
by vasik1
Re: Čo ma teší...
Posted: 27 Sep 2015 22:54
by atlon
netreba ani telku sledovať a viem o tom

na FB samé statusy o Saganovi

Ale aj ja sa pripájam ku gratulácii, chalan je proste TOP
a čo mňa teší? že som sa zasa dokopal k vejtre

Re: Čo ma teší...
Posted: 28 Sep 2015 16:25
by atlon
Re: Čo ma teší...
Posted: 28 Sep 2015 17:56
by toudi_sk
teší ma, že nový výzor fóra ma odučí vysedávať pri kompe, JÓÓÓ

Re: Čo ma teší...
Posted: 28 Sep 2015 19:51
by Štefan Húska
Toudi tak za toto by som ti dal LIKE keby sa to dalo

Re: Čo ma teší...
Posted: 29 Sep 2015 16:42
by serpens
teší ma, že nový výzor fóra ma odučí vysedávať pri kompe, JÓÓÓ

Pockaj s rozhodnutim kym to nebude hotove. Ale za tu dobu mozno zlep aj daky model.
Re: Čo ma teší...
Posted: 29 Sep 2015 19:53
by majos
Zdar,
No chcel som povodne prispiet sem, ale nejde mi vlozit fotku. Hodilo mi to takyto odkaz a dragnut mi to neslo ani za nic...
Nesprávna prípona súboru.
Súbor: file_1a0e73e8s1uukigsjjt1vqh1f0jr
Este sa mi niekedy pri nacitani neukaze prave rolovatko, a musim refresnut stranku. Nikde inde mi to nerobi, teda okrem topiek:))
Ma este niekto problem s macom?
Aloha, M
Re: Čo ma teší...
Posted: 03 Oct 2015 10:11
by borog34
Re: Čo ma teší...
Posted: 03 Oct 2015 13:13
by toudi_sk
dnes cestou z burzy starých rároh starožitností v Trenčíne som videl za Hrubým šúrom na poli peknú variantu Zetor 50, vpredu balóny, vzadu dvojmontáž, skoro ako čisté duše, používajú to tí, čo predávajú trávnaté koberce, aj nejaký valec za tým mal
Re: Čo ma teší...
Posted: 03 Oct 2015 17:57
by serpens
Mavaju na tych burzach aj staru elektroniku?