Page 88 of 163
Re: Čo ma teší...
Posted: 24 Dec 2015 17:31
by group b
Právě jsem po 5 letech dokončil katedrálu a tím splnil novoroční předsevzetí. Ještě nejsem takovej lempl.
Re: Čo ma teší...
Posted: 30 Dec 2015 10:56
by terenkoza
halo
jano spravil s ivanom (metalsoftom) rozhovor

je tam aj videjko
http://www.eastmodels.sk/clanky/122/roz ... -gump.html
Re: Čo ma teší...
Posted: 05 Jan 2016 20:19
by terenkoza
Re: Čo ma teší...
Posted: 25 Jan 2016 17:22
by terenkoza
Re: Čo ma teší...
Posted: 26 Jan 2016 00:13
by Sumec
Teší ma že po 13 hodinovom čakaní na výsledky z poslednej skúšky, si môžem odľahnúť s tým že skúšky mám za sebou a teraz šup lepiť kým mám voľno

Re: Čo ma teší...
Posted: 26 Jan 2016 01:10
by serpens
Gratulujem. V stredu je stretko, mozes to prist zapit

Re: Čo ma teší...
Posted: 26 Jan 2016 10:58
by Marmat
Gratulujem aj ja.
A ak to není tajomstvom, prezraď čo študuješ.
Re: Čo ma teší...
Posted: 26 Jan 2016 11:36
by Sumec
Nemá to byť prečo tajomstvom

Pozemné staviteľstvo a tu v Žiline je to dokonca 4 ročný bakalár

Re: Čo ma teší...
Posted: 26 Jan 2016 11:55
by terenkoza
halo
nic si z toho nerob, niektori studovali bakalara aj sest rokov

Re: Čo ma teší...
Posted: 26 Jan 2016 15:02
by serpens
Myslim, ze tuna chodil aj bracho. Viem si predstavit... Jeho Diplomovka 7 cm na vysku/...