Page 90 of 163
Re: Čo ma teší...
Posted: 24 Mar 2016 16:33
by majos
Re: Čo ma teší...
Posted: 25 Mar 2016 21:58
by terenkoza
Re: Čo ma teší...
Posted: 29 Mar 2016 19:51
by borog34
Re: Čo ma teší...
Posted: 29 Mar 2016 19:54
by toudi_sk
super, držím palce

Re: Čo ma teší...
Posted: 29 Mar 2016 21:18
by serpens
Nech ti to vyda!
Re: Čo ma teší...
Posted: 01 Apr 2016 11:05
by borog34
Ďakujem chlopi, snáď sa dielko podarí

A dnesky mi dorazil ďalší zaujímavý (už vypredaný) kúsok

Re: Čo ma teší...
Posted: 10 Apr 2016 21:41
by terenkoza
Re: Čo ma teší...
Posted: 11 Apr 2016 19:57
by terenkoza
Re: Čo ma teší...
Posted: 11 Apr 2016 19:58
by mimapnd
Re: Čo ma teší...
Posted: 11 Apr 2016 20:03
by terenkoza
nieeee nevyhral. citaj riadne. to je divacka cena. a ten druhy je papierova cena.