Page 90 of 163

Re: Čo ma teší...

Posted: 24 Mar 2016 16:33
by majos

Re: Čo ma teší...

Posted: 25 Mar 2016 21:58
by terenkoza
halo :victory:

tak toto je iny modelar:

https://www.youtube.com/watch?v=IvUU8joBb1Q

Re: Čo ma teší...

Posted: 29 Mar 2016 19:51
by borog34
....že jeden z niekoľkých vlastných rozpracovaných modelov sa možno dostane aj do obehu :victory:

Re: Čo ma teší...

Posted: 29 Mar 2016 19:54
by toudi_sk
super, držím palce :victory:

Re: Čo ma teší...

Posted: 29 Mar 2016 21:18
by serpens
Nech ti to vyda!

Re: Čo ma teší...

Posted: 01 Apr 2016 11:05
by borog34
Ďakujem chlopi, snáď sa dielko podarí :wink: A dnesky mi dorazil ďalší zaujímavý (už vypredaný) kúsok :victory:

Re: Čo ma teší...

Posted: 10 Apr 2016 21:41
by terenkoza
halo :victory:

poliaci objavuju caro ceskych modelov :victory:

http://www.konradus.com/forum/read.php? ... r=0&page=1

Re: Čo ma teší...

Posted: 11 Apr 2016 19:57
by terenkoza
halo :victory:

sergej :victory:


Re: Čo ma teší...

Posted: 11 Apr 2016 19:58
by mimapnd
Tak to uz hej ked papierovy model vyhra pohar PLASTIK MODEL :haha: :bad smile: :P

Re: Čo ma teší...

Posted: 11 Apr 2016 20:03
by terenkoza
nieeee nevyhral. citaj riadne. to je divacka cena. a ten druhy je papierova cena.