myslím, že je to trochu lepšie....tak idem pokračovať
Off topic: a myslím že je to Alica v krajine zázrakov, nie Alenka 

Moderator: Oliver
mam len jeden dotaz: na tom strome mi strasne chybaju vytrcajuce korene z pôdy... 
SpiDeR wrote:Tino dík za tip, ale už som to skúšal spraviť nanovoOff topic: a myslím že je to Alica v krajine zázrakov, nie Alenka
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest