TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Moderator: Oliver

Tak ktory?

SpiDeRov
13
26%
Rado-Wanov
37
74%
 
Total votes: 50
User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby spider » 26 Feb 2009 17:36

Tino dík za tip, ale už som to skúšal spraviť nanovo
Image
myslím, že je to trochu lepšie....tak idem pokračovať
Off topic: a myslím že je to Alica v krajine zázrakov, nie Alenka :haha:
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

User avatar
kamen | --
Posts: 275
Location: Šala

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby kamen » 26 Feb 2009 18:02

Stromcek si kup hotovy v modelarskom obchode, stoji par drobnych. k zbraniam osadky, mozu ich mat, na velkych cviceniach mali zbrane u seba aj soferi.

User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby spider » 26 Feb 2009 21:58

No tak ...asi tak...
Image
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

User avatar
serpens | 42
a.k.a. hado
Posts: 8906
Name: Miro
Location: Žilina
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby serpens » 26 Feb 2009 22:08

Ako to vlastne robis? Ja by som skusil rozmocit toaletak, alebo servitku v herkulese a robil to tym. Same sa ti to potom zvrastni.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby spider » 26 Feb 2009 22:13

No prvý strom som tak chcel robiť....základ z drôtu, a potom servítkou obaľovať..ale nešlo mi to. Pri tak veľkom strome je to samovražda. Všetko sa motalo atď....tak som to začal obaľovať tenkými pásikmi papiera ( asi 4-5 mm ) a takto celý strom..potom som ho natrel takou kašou ( sádra, prášková farba, lepidlo, voda ) a tým sa to značne pokazilo....tento druhý strom som tú zelenú konštrukciu z drôtu rovno natrel tou kašou, a je to lepšie... pôjde ešte nejaký ten druhý náter, ale len niekde, a tam vryjem do sádry aj štruktúru dreva ( keď to začne schnúť, tvrdým štetcom to prebehnem )
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

User avatar
Rado-Wan | 34
Posts: 410
Name: Radovan
Location: PreŠhoW
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby Rado-Wan » 27 Feb 2009 00:10

uha, som priam prekvapeny, tolko drôtu som pokope este nemal :D mam len jeden dotaz: na tom strome mi strasne chybaju vytrcajuce korene z pôdy... :bad smile:
ved lepime pre radost :)

User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby spider » 27 Feb 2009 00:18

No ten drôt...to je ten záhradnícky... na strom pošlo necelých 30 metrov :beat brick:
A korene..ešte sa to tam doladí, ale aj tak tam bude tráva, listie atď , takže to ani vidieť nebude...
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

User avatar
WanRayen | 49
Papierovy Kopernik
Posts: 3272
Name: Tino
Location: Prievidza
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby WanRayen » 27 Feb 2009 08:17

SpiDeR wrote:Tino dík za tip, ale už som to skúšal spraviť nanovo
Off topic: a myslím že je to Alica v krajine zázrakov, nie Alenka :haha:


Off topic: No Alica v krajine zázrakov a
Alenka v ríši divov je to isté takže pravda bola u oboch
please delete me, after 10 days! thanks

no a k modelu stromu teraz ti to vyšlo 100 krat lepšie. ten záhradnicky drôt. Super nápad

User avatar
Rado-Wan | 34
Posts: 410
Name: Radovan
Location: PreŠhoW
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby Rado-Wan » 28 Feb 2009 19:10

no žeby to nevyzeralo že len spider lepí a ja nič....

Image

viem viem, veľmi zla kvalita pretože je to fotené mobilom a za zlého svetla. Neskôr bude aj lepsia foto..
ved lepime pre radost :)

User avatar
Rudinko | --
Posts: 98

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby Rudinko » 28 Feb 2009 20:01

zla kvalita foto ale dobra kvalita modelu to je hlavne

Return to “Vojenská technika // Military Vehicles”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest