Page 1 of 17

KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 02 Aug 2008 13:47
by spider
Takže zakladám spoločnú tému našich dvoch KrAZov ... prečo ja ? lebo Rado-Wan prehral našu spoločnú rozstrelovú hru takže ostalo to na mne :)
Zatiaľ nie sú fotky, ale v priebehu najbližších dní budú ...
Tento model stavám už cca 1,5 roka, tak dúfam že do konca prázdnin alebo aspoň kalendárneho roka ho dokončím :D
Stavba je to veľmi pohodová, žiadne chyby na modeli som nenašiel, akurát moje :D. Zatiaľ dovidenia :vicotry:

Posted: 02 Aug 2008 13:58
by spider
Takže aby nebolo sucho, pridám nejaké staré fotky...fakt staré ...
Image Image Image Image
Tieto fotky sú asi z novembra...tak nejak
a teraz taká relatívne novšia fotka
Image

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 02 Aug 2008 14:09
by Rado-Wan
tak i ja pridám niečo na ochutnávku :vicotry: :
Image

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 04 Aug 2008 18:37
by sony
ja som za.. :vicotry: ... tak jsem zvedaf.. jak se pobijete pánove :D

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 06 Aug 2008 15:27
by Rado-Wan
tak ten volant nieje ako serpens-ov ale snažil som sa...
ImageImageImage

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 06 Aug 2008 15:52
by spider
waw....super. .. jediný dotaz mám k páke... nieje tá guľa nejaká veľká ? má skoro 4 mm čo je v skutočnosti 10 cm .. .takže trochu veľká do ruky ... ale to len detajl... aj tak je to super :big smile:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 06 Aug 2008 16:09
by serpens
Ja by som to s tym volantom nevidel az tak tragicky, ved porovnaj sam :)

Image Image
Image Image

Spider - dobre oko!
Radowan - ak sa nemylim, tak je to spendlik, taky ten vacsi, teda s vacsou hlavickou. Ak sa s tym chces pohrat a mas doma modelarsku vrtacku, tak ho upni do neje a skalpelom si vysustruz gulicku alebo aj taku podhlovastu ruzicu, ako potrebujes, je to robota na dve minuty, len je z toho trosku viac bordelu :)

Zatial super :)

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 06 Aug 2008 16:23
by spider
Had : alebo použiť špednlík s menšou guličkou, a nemusíš sa s tým s...babrať

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 06 Aug 2008 16:52
by Rado-Wan
no ono to nieje spendlik ( spendlik sa neda ohybat tak ako drôt pretoze to je z ocele, len normal. spendliky bez gulicky sa daju ohybat)
ta paka je z drôtu a z ,,goralky,, sesra nemala mensie... :(
toť foto... Image

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 06 Aug 2008 17:13
by spider
ale ja som na páku použil špendlík s farebnou guličkou, a dal sa v pohode ohnúť pinzetami :ops: