KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan
Posted: 02 Aug 2008 13:47
Takže zakladám spoločnú tému našich dvoch KrAZov ... prečo ja ? lebo Rado-Wan prehral našu spoločnú rozstrelovú hru takže ostalo to na mne
Zatiaľ nie sú fotky, ale v priebehu najbližších dní budú ...
Tento model stavám už cca 1,5 roka, tak dúfam že do konca prázdnin alebo aspoň kalendárneho roka ho dokončím
Stavba je to veľmi pohodová, žiadne chyby na modeli som nenašiel, akurát moje
. Zatiaľ dovidenia 
Zatiaľ nie sú fotky, ale v priebehu najbližších dní budú ...
Tento model stavám už cca 1,5 roka, tak dúfam že do konca prázdnin alebo aspoň kalendárneho roka ho dokončím
Stavba je to veľmi pohodová, žiadne chyby na modeli som nenašiel, akurát moje
. Zatiaľ dovidenia 

