TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

west

west | 29
Posts: 45
Location: BA
Contact:

west

Postby west » 10 Mar 2011 19:47

no..moje meno je Paťa,mám 13 rokov,mojimi záujmami sú autá,kreslenie,modely,fotenie-ale to mám všetko v profile =D A okrem toho mám rada vojakov,záchranárov a policajtov-ktorí sa často stávajú objektmi mojich výkresov. Tak trochu konkrétnejšie...z áut sú mojimi jednoznačnými srdcovkami mustangy hlavne GT-500 a BMW-M3 e30 :still dreaming: Z oblastí motosportu sledujem rally a okruhové závody.Modely lepím od malička-,,obeťami" sa stávali hlavne tie z ABC xD Teraz ale mám rozpracovaný vlastný model-BMW M3 e30 v mierke 1:11 .Tá sa tu po dokončení pravdepodobne objaví(potom sa nezľaknite =)
http://www.raceartw12.estranky.cz/ -web

Už ma nič nenapadá,tak ak chcete pýtajte sa =)
Image

User avatar
sony | 41
2K+
Posts: 2968
Name: Martin Seemann
Location: Banská Bystrica

Re: West

Postby sony » 10 Mar 2011 19:54

Vitaj :vicotry:
Konečne sa nám tu logla po dlhej dobe nejaká dievčina..
Inak tvoje kresby vyzerajú zaujímavo.. som zvedavý na tú eM3ku :wink:
Papierový člen plastikového klubu

west | 29
Posts: 45
Location: BA
Contact:

Re: West

Postby west » 10 Mar 2011 19:58

aj ja =D vďaka za privítanie :big smile:
Image

User avatar
Pushkin | --
Posts: 255
Name: Jano
Location: Praha

Re: West

Postby Pushkin » 10 Mar 2011 20:04

Vitaj !
...a prečo až po dokončení?
...šupky, dupky uploudovať čo už máš postavené, aby sme mali čo kritizovať.
Moja galeria
PAPIER....tak to už je aká paráda !
C8H10N4O2 - user !

west | 29
Posts: 45
Location: BA
Contact:

Re: West

Postby west » 10 Mar 2011 20:13

=D taak zajtra budú fotky predku,holý podvozok tu nemá čo robiť :)
Image

Weselan | 51
Posts: 188
Name: Michal
Location: Veselí nad Moravou
Contact:

Re: West

Postby Weselan » 10 Mar 2011 20:18

Jáj,dívka?Tak doufám že ji nějak nevyplašíme :look down: Tož vítej.

User avatar
ivant | 48
2K+
Posts: 2950
Name: ivan
Location: Brezno

Re: West

Postby ivant » 10 Mar 2011 20:25

a už je fuč dík weselan :wink: :haha: tak tu vítam nový mladu krv dufam že ti koníček vydrží čo najdlhšie :wink:

User avatar
WanRayen | 49
Papierovy Kopernik
Posts: 3272
Name: Tino
Location: Prievidza
Contact:

Re: west

Postby WanRayen » 10 Mar 2011 20:27

Ahoj a vitaj na fóre. Ak sú tvoje modely ako tvoje kresby tak sa máme na čo tešiť. :wink:

User avatar
serpens | 42
a.k.a. hado
Posts: 8906
Name: Miro
Location: Žilina
Contact:

Re: west

Postby serpens » 10 Mar 2011 20:34

Ahoj, peknu galreiu mas. Vitaj u nas a prosim na odpovedanie treba pouzivat tlacitko odpovedat, nie citovat :wink:

BTW co tak toto? http://www.mojehobby.pl/wmc-005-bmw-m3- ... 03795.html dalo by sa to teraz objednat, ked je objednavka z Polska.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

trdlo | --
Posts: 293
Location: cirkus raluy, caravan MAN spanielsko

Re: west

Postby trdlo » 10 Mar 2011 20:38

super nazdar zenska nech ti to lepi :D

btw super kresby a podarilo sa ti nakreslit moju nocnu moru :D

... policajny mustang tak toto dufam nikdy neuvidim nazivo lebo budem musiet sporit na nove auto :D

Return to “Vitajte! // Welcome!”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests