Z oblastí motosportu sledujem rally a okruhové závody.Modely lepím od malička-,,obeťami" sa stávali hlavne tie z ABC xD Teraz ale mám rozpracovaný vlastný model-BMW M3 e30 v mierke 1:11 .Tá sa tu po dokončení pravdepodobne objaví(potom sa nezľaknite =)http://www.raceartw12.estranky.cz/ -web
Už ma nič nenapadá,tak ak chcete pýtajte sa =)



Tož vítej.
tak tu vítam nový mladu krv dufam že ti koníček vydrží čo najdlhšie 