Page 1 of 3

M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Posted: 22 Jun 2011 10:55
by papoušek
Zdravím všechny
Rozhodl jsem se vrátit k tomuto mazlíkovi snad se mi to povede.
Je to běh na dlouhou trat ale snad mi nedojde dech zatím jsem vždy doběhl do cíle.
zde témněř hotová kola.
Image Image

Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Posted: 22 Jun 2011 12:11
by Oliver
Toto je jeden z modelov, ktorý by som si chcel ešte tento rok zaobstarať (možno už aj tento semptember) a následne zlepiť. Moc sa naň teším.
Držím palce, nech dobehneš do cieľa s výsledkom, s ktorým budeš spokojný. :wink:

Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Posted: 22 Jun 2011 16:53
by papoušek
Díky ikarusi snad ano ja bych zas potřeboval toho Shermena
nemáš náhodou jednoho navíc? :big smile:

Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Posted: 22 Jun 2011 18:08
by Roman
ahoj.keby si chcel vydet a fotit skutocny dragon wagon tak chod v lete na slovenske piesky.jeden je tam kazdy rok. alebo potom do noveho mesta nad vahom ,do autoservisu.tam ho maju. http://www.odt.sk
na prives mozes posadit aj iny kus americkej techniky. alebo co tak nan dat ukoristeny nemecky tak? prevoz panthera som volakde vydel na fotke z vojny. :wink:

http://www.slovenskepiesky.sk/uvod.html

Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Posted: 22 Jun 2011 19:05
by Eduard
Ten dragon wagon už je reedicia? ja som ho videl z 2001 :beat brick:

Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Posted: 22 Jun 2011 21:39
by Oliver
papoušek wrote:nemáš náhodou jednoho navíc? :big smile:


Bohužiaľ nie, mám ho len raz. :bad smile: Možno niekedy si stavbu zopakujem, pretože Sherman je pre mňa v technike proste číslo jeden... :vicotry:
Ale ako píše Roman, môžeš naň dať aj niečo iné. :)

A nakoniec, možno sa k tebe pripojím niekedy v septembri.. :wink:

Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Posted: 22 Jun 2011 22:27
by toudi_sk
prípadne sa dá v septembri objednať u fita :wink:

Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Posted: 23 Jun 2011 11:48
by papoušek
Díky pánové je to opravdu reedice která vyšla v roce 2007.
Pro zajímavost se dají i koupit vyřezané díly stojí to přibližně 400 Kč pokud seto někomu nechce řezat ,
jsou to hlavně díly na kola podle mně škoda peněz.
Je pravda že tam mohu dát cokoli uvidíme možná že tam nakonec dám V3S od atlona.
Nevím jak to budu oboje stíhat uvidíme.
Díky za odkazy pokud někdo na něco narazíte klidně sem stím fotek není nikdy dost.

Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Posted: 23 Jun 2011 12:40
by Oliver
toudi_sk wrote:prípadne sa dá v septembri objednať u fita :wink:


.. presne na to som myslel.. :wink:

papoušek wrote:Nevím jak to budu oboje stíhat uvidíme.


Ja som ešte asi nedospel v modelárstve, ale stále nemôžem pochopiť, ako môžem mať niekto viac modelov rozrobených naraz. Osobne sa snažím vždy vybrať ten, na ktorý mám "chuť" a verím, že ho dostaviam. Zatiaľ sa mi to darí, a som s týmto systémom celkom spokojný. :vicotry:

Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Posted: 23 Jun 2011 13:31
by serpens
Ja si tiez vyberiem ten na ktory mam chut, len po case ma prejde :haha: