M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25
Posted: 22 Jun 2011 10:55



papoušek wrote:nemáš náhodou jednoho navíc?
Možno niekedy si stavbu zopakujem, pretože Sherman je pre mňa v technike proste číslo jeden...



toudi_sk wrote:prípadne sa dá v septembri objednať u fita

papoušek wrote:Nevím jak to budu oboje stíhat uvidíme.

