Po úspešnom dokončení HMS Onslow som sa tentokrát rozhodol vrhnúť sa na niečo viac akčnejšieho z obdobia 2 sv. vojny, bude to model bojovej lode triedy Bismarck nemeckej Kriegsmarine. Myslím že tento model netreba vôbec nejako popisovať, dodám iba že je pomenovaná bola podľa nemeckého kancelára Otta von Bismarcka a bola sesterskou loďou Tirpitzu.
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/ukY2X8X1EDNcgfTXSro5.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/ukY2X8X1EDNcgfTXSro5_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/dhtecuOpNdgvsptyfc5k.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/dhtecuOpNdgvsptyfc5k_thumb.jpg[/imgg]
na porovnanie vedľa je HMS Onslow v tej istej mierke
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/TNkbxcOZ24ro1V4s1mk3.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/TNkbxcOZ24ro1V4s1mk3_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/te35y71ihXHnUsNhuYES.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/te35y71ihXHnUsNhuYES_thumb.jpg[/imgg]
TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Bismarck /GPM/ 1:200
Moderator: Fito
Re: Bismarck /GPM/ 1:200
To je ono Matúš. S tvojím zmyslom pre detail to bude mazec.
Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Pěkná zásobárna leptíků
Jsem zvědav na stavbu. Taky na mě čeká, akorát o Hala 
Jsem zvědav na stavbu. Taky na mě čeká, akorát o Hala 
Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Ten záchranný čln vyzerá super.
Štefíno už dokončil Hippera, mohli by ste urobiť paralelku, aby sme videli ako sa to má robiť profesionálne.
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/qn3Co3z51sWH7mK3cyMU.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/qn3Co3z51sWH7mK3cyMU_thumb.jpg[/imgg]
Štefíno už dokončil Hippera, mohli by ste urobiť paralelku, aby sme videli ako sa to má robiť profesionálne.
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/qn3Co3z51sWH7mK3cyMU.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/qn3Co3z51sWH7mK3cyMU_thumb.jpg[/imgg]
Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Nn, já už mám další loďku vybranou a bude to něco, co jsem ještě nikde neviděl, jak co se týče výstav tak co se týče fór 

Re: Bismarck /GPM/ 1:200
žiaden problém no ja sa s tým modelom vôbec neplánujem nejako plašiť (už asi mesiac premýšľam ako by som vyšperkoval spodný trup lode (či vypeniť..., alebo ho spraviť ako je originál vystrihovačka alebo to spraviť ako to urobila Doris http://i-am-modelist.com/2011/10/25/bismarck/ a táto posledná verzia sa mi pozdáva najviac - proste vypeniť, vytmeliť, nastrihať obšívku na pláty a pozdľžne ich nalepiť na trup, a strieknuť to nejakou nie lesklou červenou farbou) a asi keď to tak píšem tak to aj tak spravím
, no ešte dokončujem Mark IV.
, no ešte dokončujem Mark IV.Re: Bismarck /GPM/ 1:200
MM6666 wrote:už asi mesiac premýšľam ako by som vyšperkoval spodný trup lode (či vypeniť..., alebo ho spraviť ako je originál vystrihovačka alebo to spraviť ako to urobila Doris http://i-am-modelist.com/2011/10/25/bismarck/
Vyskúšaj, keďa sa nepodarí - otrhaj. A nalep znovu, prípadne kľudne vypeň a obrús - je to tvoja loď
Jano
Lepenia sa nebojte, na počet dielov nehľaďťe
-
Tomas0707
Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Čau chtěl bych se zeptat kde byl koupen tento model. Děkuji za odpověď
Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Nazdar Matúšu. Tak to si riadne pokročil. Častejšie dávaj fotky až to neni po takých kusoch. Tá nádstavba je len položená na sucho? Vyzerá to parádne. 
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests