Bismarck /GPM/ 1:200
Posted: 21 May 2012 19:08
Po úspešnom dokončení HMS Onslow som sa tentokrát rozhodol vrhnúť sa na niečo viac akčnejšieho z obdobia 2 sv. vojny, bude to model bojovej lode triedy Bismarck nemeckej Kriegsmarine. Myslím že tento model netreba vôbec nejako popisovať, dodám iba že je pomenovaná bola podľa nemeckého kancelára Otta von Bismarcka a bola sesterskou loďou Tirpitzu.
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/ukY2X8X1EDNcgfTXSro5.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/ukY2X8X1EDNcgfTXSro5_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/dhtecuOpNdgvsptyfc5k.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/dhtecuOpNdgvsptyfc5k_thumb.jpg[/imgg]
na porovnanie vedľa je HMS Onslow v tej istej mierke
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/TNkbxcOZ24ro1V4s1mk3.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/TNkbxcOZ24ro1V4s1mk3_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/te35y71ihXHnUsNhuYES.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/te35y71ihXHnUsNhuYES_thumb.jpg[/imgg]
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/ukY2X8X1EDNcgfTXSro5.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/ukY2X8X1EDNcgfTXSro5_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/dhtecuOpNdgvsptyfc5k.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/dhtecuOpNdgvsptyfc5k_thumb.jpg[/imgg]
na porovnanie vedľa je HMS Onslow v tej istej mierke
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/TNkbxcOZ24ro1V4s1mk3.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/TNkbxcOZ24ro1V4s1mk3_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/te35y71ihXHnUsNhuYES.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/te35y71ihXHnUsNhuYES_thumb.jpg[/imgg]
Jsem zvědav na stavbu. Taky na mě čeká, akorát o Hala 
, no ešte dokončujem Mark IV.